Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Pojemniki plastikowe z wieczkiem oraz opakowania i pojemniki garmażeryjne jednorazowe

W sklepie internetowym Decopak.pl znajdziesz między innymi różnorodne opakowania garmażeryjne. Nasze produkty przydadzą się zarówno do przechowywania poszczególnych potraw, mięs, warzyw, owoców i innych towarów spożywczych, a także do ich serwowania w wersji na wynos. Oferujemy w szczególności wygodne tacki i pojemniki garmażeryjne, które mogą zostać wykorzystane przez wszystkie restauracje, bary oraz firmy cateringowe.

Różne rodzaje opakowań garmażeryjnych

Znajdziesz u nas w szczególności opakowania gastronomiczne w formie kubełków, dzielonych pudełek, pojemników na sałatkę, zamykanych kubeczków, trójkątnych pojemników na kanapkę i tak dalej. Oferujemy przy tym opakowania garmażeryjne o różnych pojemnościach – 350 ml, 370 ml, 500 ml, 750 ml, 1000 ml, 1500 ml i tak dalej. Nasze pojemniki są praktyczne i niezawodne. Zostały wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które jest w pełni bezpieczne do serwowania w nim żywności. Nasi klienci często korzystają z naszych opakowań garmażeryjnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zakupu na stronie Decopak.pl.

Pojemniki garmażeryjne jednorazowe

Nasze pojemniki garmażeryjne są wyjątkowe pod wieloma względami. Przede wszystkim umożliwiają uniwersalne zastosowanie. Szczególnie często po nasze opakowania garmażeryjne sięgają właściciele i managerowie stołówek. W dużych zakładach pracy ta forma sprzedaży jedzenia jest bowiem wyjątkowo popularna. Umożliwiamy serwowanie pysznych zup, dań głównych oraz deserów masowo, dla dużej grupy osób. Niektóre opakowania na wynos posiadają dodatkowo sztućce dołączone do zestawu – małe widelczyki lub łyżeczki, a także praktyczne sosjerki. Te ostatnie akcesoria umożliwiają zaserwowania chociażby sałatki z sosem, który nie rozmoczy całkowicie zawartości przed spożyciem. Danie można po prostu oblać dressingiem przed rozpoczęciem jedzenia. Dzięki dodatkowym akcesoriom kupione jedzenie można też spożyć w dowolnym miejscu – w parku, przy biurku, na kanapie. Nie wymaga bowiem użycia dodatkowych sztućców. Nasze pojemniki na sałatki oraz inne opakowania garmażeryjne sprzedajemy w ilości hurtowej. Oferujemy też pojemniki garmażeryjne w atrakcyjnych cenach.