Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Opakowanie tekturowe

W sklepie internetowym Decopak.pl znajdziesz między innymi wygodne opakowania tekturowe. Nadają się one do różnorodnych dań i produktów.

Wytrzymałe eko opakowania z tektury do żywności

Oferujemy na przykład specjalne pudełka do chińszczyzny, pojemniki na hamburgery, pojemniki sałatkowe, a także rożki i tacki na frytki. Proponujemy też wygodne, tekturowe talerzyki, które sprawdzą się podczas imprezy plenerowej albo serwowania potraw z food trucka. Nasze opakowania tekturowe są w pełni przyjazne dla środowiska. Nie tylko zostały wykonane z surowców odnawialnych, ale jednocześnie są biodegradowalne. W pudełkach mogą być serwowane zarówno potrawy stałe, jak i płynne.

Opakowania tekturowe idealne dla właścicieli food trucków i barów

Polecamy nasze produkty przede wszystkim właścicielom food trucków, pizzerii, restauracji z dostawą na wynos, kebabów oraz restauracji orientalnych. Proponujemy opakowania tekturowe o różnych parametrach – szersze, węższe, wyższe i niższe o różnej pojemności. Nasze pudełka oferują też różnorodny design. Mamy w swojej ofercie zarówno jednokolorowe opakowania ekologiczne jednorazowe bez dodatkowych nadruków, jak i pudełka z atrakcyjnymi grafikami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu na stronie Decopak.pl. Wśród opakowań ekologicznych, obok takich produktów jak torby papierowe czy słomki papierowe, opakowania tekturowe stanowią podstawę wyposażenia.