Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Pojemniki obiadowe i pudełka

Oferujemy pojemniki obiadowe przede wszystkim dla osób, które prowadzą różnego rodzaju lokale gastronomiczne. W naszym asortymencie można znaleźć opakowania cateringowe w różnych rozmiarach i kształtach, które można indywidualnie dopasować do serwowanych posiłków. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Pojemniki obiadowe jednorazowe w niskich cenach

Pudełka obiadowe jednorazowe są zaliczane do niezbędnych akcesoriów wszystkich punktów gastronomicznych oraz cateringowych. Ich głównych zadaniem jest bezpieczny transport posiłków, tak aby klient otrzymał świeże i gorące danie. Wszystkie dostępne w naszym asortymencie pojemniki obiadowe jednorazowe zostały wyprodukowane z przyjaznych dla środowiska materiałów, które są trwałe i utrzymują potrawy w odpowiedniej temperaturze. Najlepsze właściwości termoizolacyjne mają pojemniki styropianowe. Wyróżniamy opakowania 1- komorowe, 2 - komorowe i 3 - komorowe. Każde z nich ma swoje indywidualne przeznaczenie. Coraz więcej osób zamawia posiłki na wynos, dlatego każde pudełko musi zapewniać bezpieczny transport do biura, domu lub komfortową możliwość zabrania na wyjazd. Posiadamy ofertę skierowaną głównie do właścicieli punktów gastronomicznych, która jest atrakcyjna cenowo, a zestawy są pakowane po kilkadziesiąt sztuk.

Wygodne pojemniki i pudełka obiadowe na wynos

Nasze pojemniki obiadowe wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Tworzywa, z których zostały wyprodukowane, są w pierwszej kolejności odpowiednio selekcjonowane. Każdy pojemnik obiadowy posiada szczelne pokrywki, które są osobne lub zespolone. Różnorodność kształtów pozwala dopasować opakowania do wielkości potrawy. Ponadto pudełka są odporne na działanie wysokiej temperatury i można je bez obaw włożyć do kuchenki mikrofalowej. Pojemników obiadowych nie może zabraknąć w żadnym lokalu, który oferuje dania na wynos, dlatego już teraz możesz zamówić wszystkie potrzebne pudełka. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie zostało  zrealizowane jak najszybciej.

Pojemniki obiadowe i boxy dostępne w zestawach nawet do 125 sztuk

Mamy dla naszych klientów duży wybór pojemników obiadowych, które są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach. Dzięki temu łatwo dopasować pudełka obiadowe do wielkości potrawy. Obecnie branża produkcyjna zmienia się pod kątem dbania o otaczające nas środowisko, dlatego pragniemy zachęcić naszych klientów do zakupu biodegradowalnych opakowań na wynos, które są wygodne w użyciu i niezwykle praktyczne. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym boxy obiadowe są lekkie i mają wieczko, które umożliwia bezpieczny transport. Ponadto pojemniki obiadowe styropianowe są przystosowane do podgrzewania ich w mikrofalówce, dzięki czemu ich termoizolacyjne właściwości dłużej utrzymują ciepłe potrawy. Oferujemy pojemniki obiadowe w dużych zestawach, które mogą liczyć nawet po 125 sztuk i są one dostępne w atrakcyjnych cenach, dlatego warto się w nie zaopatrzyć. Jest to oferta skierowana w szczególności do osób, które prowadzą punkt gastronomiczny serwujący dania na wynos.

Pudełka i pojemniki na ciepłe i zimne dania obiadowe

Zaletą jednorazowych pojemników obiadowych  jest przede wszystkim ich niska cena oraz wygoda w przechowywaniu posiłków. Ponadto są one lekkie, a co ważniejsze, nie trzeba ich myć po posiłku, tylko wystarczy wyrzucić do kosza. Warto jednak pamiętać, aby wybierać wyłącznie pudełka obiadowe wykonane z biodegradowalnych surowców. W naszym sklepie oferujemy wyłącznie jednorazowe pojemniki obiadowe, które są przyjazne środowisku. U nas znajdziesz opakowania obiadowe w różnych rozmiarach, dzięki czemu można je dopasować do różnych wielkości potraw, a także do konkretnego rodzaju dań. Oferowane przez naszą firmę opakowania są szczelne, nie przemakają pod wpływem tłuszczu, można je włożyć do mikrofalówki lub zamrażalnika i doskonale dopasowują się do zmian temperatury. Co ważniejsze, ścianki są grube i trwałe, dzięki czemu potrawy nie zmieniają smaku, a zapach pozostaje pod przykrywką. Jest to szczególnie ważne, gdy przechowujemy posiłki wraz z innymi daniami.