Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Artykuły i środki higieniczne dla gastronomii

W sklepie internetowym Decopak.pl oferujemy wysokiej jakości artykuły higieniczne. Znajdziesz u nas zarówno chusteczki higieniczne, czyściwo przemysłowe, papier toaletowy, papier celulozowy, ręczniki kuchenne, ręczniki przemysłowe, jak i ręczniki papierowe w wersji składanej. Nasze artykuły higieniczne jednorazowe dostępne są w opakowaniach o różnych pojemnościach. Oferujemy zatem produkty do indywidualnego, jak i komercyjnego wykorzystania. U nas każdy znajdzie artykuły higieniczne, dostosowane do swoich potrzeb.

Artykuły higieniczne dla lokali i gastronomii

Proponujemy artykuły higieniczne w przystępnych cenach. Z tego powodu z naszego sklepu internetowego korzystają przedsiębiorcy, działający w różnych branżach, w tym w gastronomii. Artykuły higieniczne jednorazowe ułatwiają pracę w restauracjach, barach i innych lokalach gastronomicznych. Dzięki nim możliwe jest zachowanie wymaganego poziomu higieny i czystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu na stronie Decopak.pl.

Profesjonalne artykuły higieniczne do restauracji, barów i kawiarni

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne artykuły higieniczne do gastronomii. Wszystkie materiały zostały przeznaczone do miejsc o dużym natężeniu ruchu. Na artykuły higieniczne do gastronomii składają się ręczniki przemysłowe, które można montować na najpopularniejszych dozownikach, zwykłe ręczniki papierowe wykonane w 100% z celulozy oraz papiery toaletowe skierowane do łazienek. Znajdziesz tu również rękawice nitrylowe o różnym rozmiarze.

Oferujemy artykuły higieniczne do gastronomii w różnym kolorze. Ręczniki przemysłowe sprzedawane są w arkuszach i rolkach. Posiadamy również standardowe chusteczki higieniczne, które można umieścić na zapleczu socjalnym lub w kąciku dla najmłodszych. Bez wątpienia artykuły higieniczne do gastronomii to niezwykle ważne akcesoria. Świadczą o jakości lokalu i stanowią detale, na które użytkownicy zwracają szczególną uwagę. Oferowane ręczniki papierowe i papiery toaletowe są miękkie i bezpieczne dla skóry. Nie podrażniają jej, a ich materiał jest wytrzymały, co przekłada się na wydajność.