Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Woreczki LDPE do mrożenia

Zalety woreczków LDPE

Wytrzymałe woreczki LDPE wykonane z niezawodnego tworzywa syntetycznego to wydajne i bezpieczne rozwiązanie do przechowywania żywotności, produktów spożywczych lub sypkich. Zakres zastosowań woreczków LDPE jest na tyle szeroki, że powinny znaleźć się one na wyposażeniu każdej firmy, lokalu gastronomicznego, czy nawet osoby indywidualnej.

Woreczki LDPE są obojętne na kontakt z produktami spożywczymi. Dzięki temu są w pełni bezpieczne podczas eksploatacji i gwarantują komfort użytkowania. Poznaj dostępne propozycje, które przygotowaliśmy w tej kategorii i przekonaj się, że udało nam się połączyć wysoką jakość i atrakcyjne ceny. Ze specjalistami Decopak.pl wszystko jest możliwe!

Woreczki LDPE idealne do mrożenia i przechowywania żywności

W pozostałych częściach sklepu znajdziesz wiele innych elementów wyposażenia dla działalności gastronomiczno-cukierniczych. Posiadamy m.in. akcesoria ozdobne, opakowania transportowe i narzędzia pozwalające na utrzymanie satysfakcjonującego poziomu czystości. Mamy wszystko, czego możesz potrzebować zarówno do firmy, jak i domu. Nieprzepuszczalne dla pary wodnej woreczki LDPE to akcesoria doskonale sprawdzające się w charakterze lekkich opakowań do transportu, przechowywania, w tym mrożenia żywności. Folie wykonane z polietylenu małej gęstości są materiałem rozciągliwym i elastycznym, lekkim, nieprzepuszczalnym dla pary wodnej, ale przenikliwym dla gazów i aromatów. Żywność przechowywana w takich foliach nie ulega zaparzeniu, nie jest również podatna na wysychanie. Warunkiem jest jej właściwe zabezpieczenie. W woreczkach LDPE, w bezpieczny sposób można przechowywać niemal wszystkie rodzaje produktów spożywczych, od owoców i warzyw zaczynając, a na mięsie i rybach kończąc. Co warte podkreślenia, tego typu opakowania można wykorzystywać również do mrożenia żywności. Wybrany produkt należy starannie owinąć w folię i najlepiej od razu opisać, by później nie mieć problemu z jego identyfikacją. Trzeba jedynie pamiętać, że folie o małej gęstości są przepuszczalne dla gazów, a zatem nie zapobiegają przenikaniu naturalnych zapachów.