Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Opakowania foliowe spożywcze

W sklepie Decopak.pl znajdziesz między innymi wysokiej jakości opakowania foliowe. Oferujemy arkusze foliowe o różnych wielkościach i parametrach. Dostępna jest w naszym sklepie również folia do pakowania, w tym folia aluminiowa spożywcza oraz tradycyjna folia spożywcza. Proponujemy też różnorodne reklamówki, w tym te ekologiczne. Nasze produkty dedykowane są zarówno przedsiębiorcom, działającym w branży gastronomicznej, jak i osobom prywatnym. Przydadzą się w barze, restauracji, kawiarni, a także w niejednym domu.

Sprawdzone opakowania foliowe do pakowania i przechowywania żywności

Nasze opakowania foliowe posiadają różnorodne zastosowanie. Można ich użyć do pakowania oraz do przechowywania żywności. Dzięki nim gotowe potrawy, a także poszczególne produkty zachowają świeżość przez długi czas. Z nimi łatwiej również przygotować dania na wynos, które można potem wygodnie przetransportować do klienta. Oferujemy opakowania foliowe w bardzo przystępnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu na stronie Decopak.pl.

Poznaj nasze opakowania z folii miękkiej i twardej

Właścicielom sklepów i lokali gastronomicznych polecamy wysokiej jakości, atrakcyjnie prezentujące się i trwałe opakowania foliowe wielu typów. To akcesoria przeznaczone m.in. do pakowania codziennych zakupów, żywności i gotowych dań na wynos. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić opakowania z folii HDPE, które charakteryzują się większą trwałością niż tradycyjne zrywki oraz grubsze opakowania z folii LDPE, które sprawdzą się m.in. w warzywniakach. Znajdziesz tu także wiele rodzajów wytrzymałych, ekologicznych opakowań foliowych, które pełnią funkcję toreb zakupowych wielokrotnego użytku. Oczywiście możesz sięgać po opakowania z nadrukiem oraz różnorodne foliowe opakowania do żywności, do użytku prywatnego i dla szeroko pojętej gastronomi. W tej kategorii produktów, w szczególności polecamy trwałe woreczki do pakowarek próżniowych, woreczki strunowe, specjalne rodzaje woreczków na mrożonki czy różne rodzaje folii spożywczej do pakowania wędlin, serów i wielu innych kategorii produktów spożywczych. Zamówisz u nas również folię aluminiową i celofan.