Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Papiery do pieczenia

Papiery do pieczenia to obowiązkowa rzecz w każdym domu, cukierni i lokalu, w którym chcemy bezpiecznie przyrządzić różne potrawy. Koniecznie sprawdź opakowania papierowe dostępne w naszej ofercie! Przydadzą się one, podobnie jak papier do pieczenia, zarówno w domu, jak i w profesjonalnej gastronomii i branżach pokrewnych.

Jak używać papieru do pieczenia?

Domowe wypieki to nie lada frajda dla całej rodziny. Wspólne przygotowywanie potraw, w szczególności słodkości, to niebywale atrakcyjny sposób spędzania czasu z dziećmi i wzmocnienia więzi rodzinnych. Dzięki zastosowaniu papierów do pieczenia ciast i ciasteczek, nie ma potrzeby natłuszczania blachy. Papierem wyłożymy również różnego rodzaju formy i foremki. Dzięki jego zastosowaniu ciasto nie będzie przywierać, a ponadto już po jego przygotowaniu łatwo odklei się od ciasta czy innej potrawy.  Ponadto papier chroni blachę oraz foremki przed zabrudzeniami. Papiery do pieczenia znajdą również zastosowanie w pracach kreatywnych, np. do utwardzania w piekarniku wykonanych przez dziecko figurek z masy solnej. Profesjonalne zastosowanie papierów do pieczenia również jest bardzo szerokie.

Rodzaje papieru do pieczenia w naszej ofercie

W naszej ofercie znajduje się między innymi klasyczny papier po pieczenia w rolce, jak i papier silikonowy. Ten ostatni  oferujemy w formie arkuszy o wymiarach 60 x 40. Papier silikonowy jest bardzo uniwersalny. Możemy go używać zarówno w piekarniku (elektrycznym lub gazowym) w temperaturze do 220 st. C, ale także w kuchence mikrofalowej czy do mrożenia w zamrażalce. Wykonany jest on z celulozy wysokiej jakości, która nie została wybielona chemicznie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej hurtowni, gdzie znajdą Państwo wiele ciekawych artykułów, między innymi liczne opakowania papierowe o różnych zastosowaniach!