Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Miska papierowa kraft FI-149 750ml 50 sztuk

23,50
Dostępny
Naliczaj opłatę SUP
wybierz
  • Nie jestem użytkownikiem końcowym
  • Jestem użytkownikiem końcowym

Miska papierowa kraft 750ml

Opis produktu:

  • Pojemność: 750ml
  • Wysokość: 6cm
  • Średnica:149mm 

W świecie gastronomii, gdzie estetyka łączy się z troską o środowisko, miski papierowe kraftowe 750 ml po 50 sztuk stanowią idealne połączenie obu tych aspektów. Wykonane z trwałego papieru kraft, są nie tylko praktyczne, ale i ekologiczne. Idealne do serwowania zarówno zdrowych sałatek, jak i dań na bazie makaronu czy ryżu — z tłuszczoszczelnym powleczeniem sprawdzają się w różnorodnych zastosowaniach. Ich neutralny, kraftowy wygląd wpisuje się w proekologiczne trendy. Miski doskonale sprawdzają się jako pojemniki do diety pudełkowej, co jest szczególnie korzystne dla firm cateringowych i dietetycznych. Ich pojemność 750 ml umożliwia łatwe przechowywanie i transport różnorodnych posiłków. Należy pamiętać, że dedykowane wieczka do tych misek, gwarantujące bezpieczny transport, są sprzedawane osobno. Wybór naszych misek to decyzja o zapewnieniu swoim klientom wygody, estetyki oraz troski o środowisko. Zamów je już dziś!

Wieczka do misek są sprzedawane oddzielnie!


Dyrektywa Single-Use Plastics

Od 1 stycznia 2024 cena zawiera tzw. opłatę konsumencką od użytkownika końcowego nabywającego produkty wskazane w Ustawie tzw. Anty-plastikowa z 14.04.2023 roku o zmianie ustawy o opłacie produktowej, obejmujące opakowania jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych, wskazane w tej ustawie w Załączniku 6 tj.:
  • kubki na napoje ( + wieczka )  – 0,20 zł netto/szt.
  • pojemniki na żywność – 0,25 zł netto/szt.
Użytkownik końcowy – rozumie się przez to podmiot nabywający produkty jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych, opakowania jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych lub napoje lub żywność w opakowaniach jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych w celu ich wykorzystania na potrzeby własne, bez dalszej odsprzedaży.
Powiadomienie o dostępności: Miska papierowa kraft FI-149 750ml 50 sztuk

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie