Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Sztućce jednorazowe

W sklepie Decopak.pl oferujemy praktyczne, wysokiej jakości opakowania gastronomiczne takie jak sztućce jednorazowe. Nasz asortyment obejmuje papierowe, plastikowe i drewniane sztućce jednorazowe różnego rodzaju. Proponujemy duże łyżki, łyżeczki do herbaty, łopatki do lodów, noże, widelce, widelczyki do frytek, mieszadełka oraz inne artykuły. Sprzedajemy sztućce jednorazowe w dużych kompletach składających się z wielu sztuk tych samych modeli, a także zestawy piknikowe obejmujące różne artykuły, np. noże, talerze, kubki i łyżeczki jednorazowe.

Kolorowe i jednorazowe sztućce dla gastronomii

Wszystkie dostępne łyżki jednorazowe oraz pozostałe produkty są bezpieczne w użytkowaniu i higieniczne. Posiadają niezbędne atesty dopuszczające je do kontaktu z żywnością. Wyróżniają się wysoką wytrzymałością, dzięki czemu nie pękają podczas krojenia albo nakładania większych porcji jedzenia. Są dostępne w wersjach transparentnych, białych i kolorowych, co pozwala je łatwo dopasować do różnych dekoracji stołu. Sprawdzą się w restauracjach, barach szybkiej usługi, food truckach oraz wielu innych zastosowaniach.

Najlepsze zestawy sztućców jednorazowych

Jeśli planujesz rodzinny piknik w plenerze, organizujesz grilla lub spotkanie z przyjaciółmi, z poczęstunkiem, przygotowaliśmy dla Ciebie wygodne w użyciu sztućce jednorazowe w zestawach składających się z takich elementów jak łyżka, widelec (szczególną popularnością cieszą się również nasze ekologiczne widelce drewniane), nóż i serwetka. To poręczny zestaw piknikowy gwarantujący wysoki komfort spożywania dowolnego rodzaju posiłku w terenie. Zakup zestawu składającego się z wybranych sztućców jednorazowych typu łyżeczka i serwetka to sprawdzony wybór również dla małych lokali gastronomicznych oferujących gorące napoje lub desery na wynos. Co warte podkreślenia, prezentowane zestawy są w każdym przypadku szczelnie zapakowane w papier lub folię. Dzięki temu otrzymujący je klient ma pewność, że korzysta z akcesoriów higienicznie czystych, które nie były dotykane przez inne osoby. W składzie każdego takiego zestawu znajduje się niewielka serwetka papierowa, która dodatkowo podnosi poziom higieny i komfort korzystania ze sztućców oraz jednorazowych naczyń udostępnianych przez punkt gastronomiczny. W naszej ofercie można nabyć również wysokiej jakości sztućce ekologiczne.

Zapraszamy do zakupu sztućców jednorazowych w atrakcyjnej cenie.