Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Szpilki do cen

Wysokogatunkowe szpilki cenowe to podstawowy asortyment, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego przedsiębiorcy branży spożywczej. Dzięki nim potencjalni klienci od razu znają cenę oferowanych produktów, a sam prezentowany asortyment wygląda atrakcyjnie. Jeśli więc potrzebujesz sprawdzonych komponentów, które gwarantują bezpieczeństwo użytkowania (obojętność materiału w trakcie kontaktu z żywnością) i niezawodność, sprawdź, co przygotowaliśmy w tej kategorii naszego sklepu.

Doskonałe szpilki do mocowania cen

Jak i kiedy wykorzystać szpilki cenowe? Charakteryzują się one mało skomplikowaną konstrukcją, którą możesz dowolnie ozdobić. Dzięki temu zarówno produkty spożywcze (m.in. sery, owoce, warzywa lub mięsa), jak i cukiernicze (m.in. ciasta, torty, desery lub ciastka), będą przyciągać uwagę klientów. Zwracając ich uwagę na swój asortyment, maksymalizujesz szanse sprzedaży, co szybko przełoży się na rozwój Twojej działalności. Wykorzystaj zatem sprawdzone narzędzia, które przygotowaliśmy z zespołem specjalistów Decopak.pl.

Zalety szpilek do cen z naszej oferty

Szpilki cenowe umożliwiają umiejscowienie etykiety z ceną w dowolnie wybranym przez nas miejscu. Bez względu na to czy zamierzamy wbić szpilkę bezpośrednio w mięso czy też oznaczyć cenę na serze – szpilki sprawdzą się w tym doskonale. Nie bez znaczenia jest fakt, iż posiadają one niezbędny atest, który gwarantuje bezpieczny kontakt z żywnością. Zatem wszędzie tam, gdzie wbicie szpilki w towar nie spowoduje uszkodzeń obniżających jego jakość, asortyment w postaci szpilek cenowych sprawdzi się doskonale. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szpilki wykonane ze stalowego drutu pokrytego galwanicznie cyną. Taki materiał zapewnia bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością oraz wysoką higienę użytkowania. W naszym sklepie oferujemy szpilki cenowe o długości 7,5 lub 17 cm. Dzięki zastosowaniu tego praktycznego asortymentu zawsze będziemy w stanie umieścić informacje o cenie jak najbliżej artykułów spożywczych oraz na nich samych. Dzięki temu klient bez problemu odczyta wszystkie niezbędne informacje i podejmie ostateczną decyzję dotyczącą zakupu.