Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Torebki i torby fałdowe

W sklepie internetowym Decopak.pl znajdziesz różnorodne opakowania w tym popularne torebki fałdowe. Przydadzą się zarówno w sklepach spożywczych do pakowania poszczególnych produktów, jak i w cukierniach, kawiarniach i restauracjach. Najczęściej nasze torby papierowe wykorzystywane są do pakowania pieczywa, w tym kanapek, ciastek, cukierków, pączków oraz bułek na śniadanie.

Najlepsze torebki fałdowe z okienkiem do pakowania pieczywa

Nasze torebki do pakowania pieczywa zostały wykonane z białego półpergaminu. Jego delikatnie śliskawa powłoka sprawia, że torebki nie przemakają zbyt szybko i nie nasiąkają lukrem lub innym dodatkiem do pieczywa, który mógłby się rozpuścić. Torebki na pieczywo posiadają do tego wszelkie niezbędne atesty, pozwalające na dopuszczenie ich do kontaktu z żywnością. Oferujemy różnorodne wymiary naszych torebek papierowych, w tym o pojemności 1 i 2 kilogramów. Znajdziesz u nas zarówno modele białe, jak i brązowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zakupu na stronie Decopak.pl. Polecamy też inne opakowania papierowe, dostępne w naszej ofercie.

Duży wybór toreb fałdowych szarych i białych

W naszym asortymencie posiadamy duży wybór toreb fałdowych w różnych kolorach i wielkościach. Powstały z biodegradowalnego półpergaminu lub papieru, który rozkłada się w środowisku naturalnym przez okres nie dłuższy niż dziewięćdziesiąt dni. Dostępne w naszym asortymencie torby papierowe są wykonane z wysokiej jakości ekologicznego materiału. Z pomocą naszych torebek fałdowych wygodnie spakujesz kanapki, drobne przekąski lub inne posiłki i zabierzesz ze sobą do pracy, do szkoły lub w podróż.

Zastosowanie naszych torebek fałdowych

Ponadto torebki fałdowe szare znajdują swoje zastosowanie także w piekarniach, cukierniach, kawiarniach, restauracjach i innych punktach gastronomicznych lub spożywczych. Ze względu na wytrzymały materiał i delikatnie śliską powłokę nie przemakają zbyt szybko i nie nasiąkają sosami lub lukrem. Dzięki naszym wielofunkcyjnym torebkom fałdowym z okienkiem można wyeksponować przyrządzone dania oraz sandwiche.

Atrakcyjne torby fałdowe z atestem spożywczym

Nasze torebki fałdowe posiadają wszystkie niezbędne atesty, które pozwalają na dopuszczenie ich do kontaktu z żywnością, dzięki temu są zdrowym i ekologicznym wyborem. Ze względu na takie rozwiązanie można z powodzeniem pakować do nich warzywa, owoce, wyroby cukiernicze, orzechy lub pieczywo. Odpowiednio dobrane torby fałdowe spełniają swoją rolę w każdym lokalu gastronomiczny. Duże jak i małe torby fałdowe zostały wykonane z trwałego materiału, który zapobiega przenikaniu zapachów i smaków. Ze względu na ich wysoką wytrzymałość można w nich przenosić cięższe warzywa lub owoce. Jakość naszych toreb idzie w parze z ceną, dlatego posiadamy doskonałą ofertę dla większych przedsiębiorstw. Obecnie mamy bardzo dużą liczbę zadowolonych klientów, którzy chętnie wracają po nasze produkty.

Oferowane przez nas wysokojakościowe torby są gwarancją wytrzymałości oraz trwałości. Dzięki naszym torbom zabezpieczysz produkty spożywcze przed wilgocią i wysychaniem.