Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Woreczki foliowe i torby HDPE

Bogata oferta woreczków HDPE

W sklepie internetowym Decopak.pl znajdziesz między innymi atestowane woreczki foliowe HDPE. To produkty, wykonane z folii polietylenowej, spełniające wymagania dla wyrobów, przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Nasze woreczki foliowe HDPE można wykorzystać jako opakowania jednorazowego użytku do produktów suchych, sypkich artykułów spożywczych, pieczywa zwykłego, pieczywa cukierniczego, warzyw i owoców, a także mięsa i ryb. Oferujemy bezbarwne woreczki o różnorodnych wymiarach, dostosowanych do potrzeb klienta.

Praktyczne torebki foliowe HDPE

Proponujemy nie tylko niezawodne i praktyczne woreczki foliowe HDPE, ale również niezbędne akcesoria. Kupisz u nas też taśmy do zaklejarki w różnych wersjach kolorystycznych, a także specjalne zaklejarki do woreczków foliowych czy woreczki LDPE. Dzięki nim pakowanie produktów będzie szybsze i dokładniejsze. Woreczki foliowe HDPE i dodatkowe akcesoria przydadzą się w restauracjach, kawiarniach, sklepach spożywczych i w wielu innych miejscach. W naszym asortymencie można również znaleźć wytrzymałe woreczki strunowe z suwakiem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu na stronie Decopak.pl.

Wytrzymałe torebki z HPDE do sklepów i restauracji

Foliowe woreczki HPDE – polietylen o dużej gęstości, są jednym z najlepszych wyborów, jeśli chodzi o pakowanie i przechowywanie różnorodnych produktów spożywczych. Takie opakowania foliowe są idealnym wyborem do warzywniaków, cukierni i piekarni, sklepów mięsnych i rybnych. Sprawdzą się w sklepach spożywczych z artykułami sypkimi na wagę, na stoiskach ze słodyczami, owocami i warzywami. Z woreczków HPDE chętnie korzystają nie tylko sklepy, ale także firmy cateringowe i lokale gastronomiczne oferujące swoje produkty również w opcji sprzedaży na wynos. Wytrzymała torebka foliowa HPDE z taśmą pozwoli zabezpieczyć zamknięte w opakowaniu gastronomicznym danie na czas jego transportu, minimalizując ryzyko wycieków i związanych z tym zabrudzeń. Zamknięta w przezroczystej torebce foliowej HPDE z taśmą żywność jest wygodniejsza i bezpieczniejsza w transporcie, łatwiej jest ją również w ten sposób przechowywać. To uniwersalny wybór do pakowania, transportu i przechowywania różnorodnych produktów spożywczych, w tym dań gotowych.