Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

O firmie Decopak:

Jakość, profesjonalizm i stałe dopasowywanie się do potrzeb klientów – firma Decopak to polskie przedsiębiorstwo z długimi tradycjami. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem punktów gastronomicznych na terenie całej Polski. Systematycznie dostarczamy produkty dla restauracji, cukierni, piekarni, placówek handlowych, przemysłu garmażeryjnego, a także firm zajmujących się obsługą cateringową. Zawodowo organizujesz uroczystości, przyjęcia, bankiety czy wesela? Od lat zajmujemy się również sprzedażą artykułów ozdobnych, takich jak serwetki dekoracyjne, balony, obrusy czy girlandy. Jesteśmy dystrybutorem wielu polskich i zagranicznych firm produkujących dekoracje oraz jednorazowe opakowania najwyższej jakości.

Jesteśmy firmą dystrybuującą polskie i zagraniczne opakowania jednorazowe

Stale rozbudowujemy ofertę sklepu – tak, aby sprostała aktualnym wymaganiom nowoczesnego klienta. Filarem działalności firmy jest dystrybucja opakowań. W naszej ofercie znajdą Państwo opakowania na wynos wykonane z różnych tworzyw, np. pojemniki styropianowe, plastikowe, papierowe czy tekturowe. Zgodnie z indywidualnymi zamówieniami wykonujemy również nadruki na opakowaniach jednorazowego użytku. To chętnie wybierana przez naszych klientów usługa, szczególnie w przypadku opakowań cukierniczych, np. pudełek na torty. Idąc z duchem czasu, poszerzyliśmy nasz asortyment o opakowania ekologiczne wykonane z drewna, trzciny cukrowej, liści palmowych. Takie naczynia są nie tylko przyjazne dla planety, ale też eleganckie. Robią dziś furorę wśród klientów!

Zapewniamy fachową obsługę, a także bezpłatną dostawę na terenie Krakowa i okolic. Nasi fachowi doradcy profesjonalnie doradzą w wyborze odpowiednich produktów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!