Twoje konto

Pojemniki styropianowe

Prowadzisz bar, knajpę, restaurację, firmę cateringową lub po prostu organizujesz dużą imprezę? Niezależnie, czy jesteś właścicielem małej gastronomii, czy dużej korporacji – pojemniki styropianowe to podstawowy asortyment, który musi znaleźć się na wyposażeniu Twojej działalności. Oferujemy wszystkie niezbędne komponenty. Znajdziesz u nas m.in. styropianowe kubki o zróżnicowanej pojemności, opakowania dzielone i pudełka na hamburgery lub zupę. Mamy więc wszystko, czego potrzebujesz.

Wysokiej jakości pojemniki styropianowe gwarantują komfort i bezpieczeństwo transportu posiłków. Dzięki nim dostawcy są w stanie profesjonalnie zrealizować zamówienie, a klient otrzymuje satysfakcjonujący posiłek, który nie ucierpiał podczas dostawy.

 

Opakowania styropianowe w najlepszych cenach!

W Decopak.pl dbamy o zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów i przedsiębiorców. Połączyliśmy zatem wysoką jakość produktów i atrakcyjne ceny, tworząc tym samym ofertę doskonałą. Przekonaj się o tym na własne oczy i sięgnij po sprawdzone pojemniki styropianowe.

Zupa, makaron z sosem i inne dania możliwe do serwowania na wynos potrzebują do ich spożycia odpowiednich naczyń. Takimi rozwiązaniami są opakowania gastronomiczne, a wśród nich pojemniki styropianowe.
 

Pojemniki styropianowe na wynos

Wszystkie oferowane przez nas opakowania to gwarancja wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Nasze pojemniki styropianowe posiadają niezbędny atest Państwowego Zakładu Higieny, dzięki czemu gwarantują najwyższe bezpieczeństwo jeśli chodzi o kontakt z żywnością. Pojemniki styropianowe wykonane z wysokogatunkowego tworzywa to również doskonałe utrzymywanie temperatury posiłków. W branży cateringowej poza jakością i smakiem oferowanych potraw bardzo duże znaczenie ma także bezpieczny transport posiłków do miejsca docelowego oraz stan w jakim jedzenie dotrze do klienta. Nawet najsmaczniejsza zupa nie naprawi negatywnej opinii klienta jeśli zostanie dostarczona w przeciekającym opakowaniu niskiej jakości, które nie utrzyma ciepła. Jakość opakowań na wynos nabiera dodatkowego znaczenia zwłaszcza teraz, kiedy większość restauracji i kawiarni z uwagi na sytuację epidemiczną została zmuszona do serwowania posiłków na wynos. Jeszcze parujące jedzenie dostarczone do klienta w krótkim czasie w pojemnikach styropianowych wysokiej jakości to najlepsza reklama każdego biznesu.