Twoje konto

Pojemniki styropianowe

Prowadzisz bar, knajpę, restaurację, firmę cateringową lub po prostu organizujesz dużą imprezę? Niezależnie, czy jesteś właścicielem małej gastronomii, czy dużej korporacji – pojemniki styropianowe to podstawowy asortyment, który musi znaleźć się na wyposażeniu Twojej działalności. Oferujemy wszystkie niezbędne komponenty. Znajdziesz u nas m.in. styropianowe kubki o zróżnicowanej pojemności, opakowania dzielone i pudełka na hamburgery lub zupę. Mamy więc wszystko, czego potrzebujesz.

Wysokiej jakości pojemniki styropianowe gwarantują komfort i bezpieczeństwo transportu posiłków. Dzięki nim dostawcy są w stanie profesjonalnie zrealizować zamówienie, a klient otrzymuje satysfakcjonujący posiłek, który nie ucierpiał podczas dostawy.

Opakowania styropianowe w najlepszych cenach!

W Decopak.pl dbamy o zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów i przedsiębiorców. Połączyliśmy zatem wysoką jakość produktów i atrakcyjne ceny, tworząc tym samym ofertę doskonałą. Przekonaj się o tym na własne oczy i sięgnij po sprawdzone pojemniki styropianowe.

Zupa, makaron z sosem i inne dania możliwe do serwowania na wynos potrzebują do ich spożycia odpowiednich naczyń. Takimi rozwiązaniami są opakowania gastronomiczne, a wśród nich pojemniki styropianowe.