Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Pudełka, opakowania i pojemniki styropianowe na żywność

Prowadzisz bar, knajpę, restaurację, firmę cateringową lub po prostu organizujesz dużą imprezę? Niezależnie, czy jesteś właścicielem małej gastronomii, czy dużej korporacji – pojemniki styropianowe na żywność to podstawowy asortyment, który musi znaleźć się na wyposażeniu Twojej działalności. Oferujemy wszystkie niezbędne komponenty. Znajdziesz u nas m.in. styropianowe kubki o zróżnicowanej pojemności, opakowania dzielone i pudełka na hamburgery lub zupę. Mamy więc wszystko, czego potrzebujesz.

Wysokiej jakości pojemniki styropianowe na żywność gwarantują komfort i bezpieczeństwo transportu posiłków. Dzięki nim dostawcy są w stanie profesjonalnie zrealizować zamówienie, a klient otrzymuje satysfakcjonujący posiłek, który nie ucierpiał podczas dostawy.

Opakowania styropianowe na żywność w najlepszych cenach!

W Decopak.pl dbamy o zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów i przedsiębiorców. Połączyliśmy zatem wysoką jakość produktów i atrakcyjne ceny, tworząc tym samym ofertę doskonałą. Przekonaj się o tym na własne oczy i sięgnij po sprawdzone pojemniki styropianowe.

Zupa, makaron z sosem i inne dania możliwe do serwowania na wynos potrzebują do ich spożycia odpowiednich naczyń. Takimi rozwiązaniami są opakowania gastronomiczne, a wśród nich pojemniki styropianowe.

Pojemniki styropianowe na wynos

Wszystkie oferowane przez nas opakowania to gwarancja wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Nasze pojemniki styropianowe posiadają niezbędny atest Państwowego Zakładu Higieny, dzięki czemu gwarantują najwyższe bezpieczeństwo jeśli chodzi o kontakt z żywnością. Pojemniki styropianowe na żywność wykonane z wysokogatunkowego tworzywa to również doskonałe utrzymywanie temperatury posiłków. W branży cateringowej poza jakością i smakiem oferowanych potraw bardzo duże znaczenie ma także bezpieczny transport posiłków do miejsca docelowego oraz stan w jakim jedzenie dotrze do klienta. Nawet najsmaczniejsza zupa nie naprawi negatywnej opinii klienta jeśli zostanie dostarczona w przeciekającym opakowaniu niskiej jakości, które nie utrzyma ciepła. Jakość opakowań na wynos nabiera dodatkowego znaczenia zwłaszcza teraz, kiedy większość restauracji i kawiarni z uwagi na sytuację epidemiczną została zmuszona do serwowania posiłków na wynos. Jeszcze parujące jedzenie dostarczone do klienta w krótkim czasie w pojemnikach styropianowych wysokiej jakości to najlepsza reklama każdego biznesu.

Szeroki wybór pojemników styropianowych na żywność

Użytkowanie pojemników styropianowych jest niezbędne w każdej restauracji lub w lokalu, gdzie podawane są posiłki. Ze względu na zróżnicowaną kuchnię oraz dużą liczbę różnorodnych dań warto zadbać o odpowiedni wybór rozmiarów oraz wariantów. Pojemniki styropianowe obiadowe to doskonały sposób na dostarczenie estetycznie wyglądającej potrawy. Są to opakowania odporne na uszkodzenia, lekkie oraz bezpieczne, dzięki czemu bez obaw mogą mieć bezpośredni kontakt ze spożywanym jedzeniem.

W naszej ofercie znajdziesz pojemniki styropianowe na żywność najlepszej jakości w atrakcyjnej cenie, które pozwolą Ci na dostarczenie posiłku bez ryzyka jego uszkodzenia lub zmieszania poszczególnych jego części. Posiadamy pojemniki styropianowe na jedzenie z podziałem na komory, dzięki czemu będą one odpowiednie do pakowania kilku elementów pełnego posiłku. Dzięki wygodnemu mechanizmowi zamknięcia oraz otwarcia można szybko i sprawnie spakować danie nie naruszając jego estetyki, a co najważniejsze, zachowując jego pożądaną temperaturę.

Pojemniki styropianowe izolujące ciepło

Jedną z niezwykle ważnych cech, jaką powinny odznaczać się pojemniki styropianowe na żywność jest trzymanie ciepła. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologi produkcji oraz nowoczesnych rozwiązań pojemniki doskonale zachowują temperaturę nie pozwalając posiłkom na szybkie ostygnięcie. Są to lekkie i higieniczne produkty bardzo często wykorzystywane w gastronomii, a zwłaszcza w barach, oferujących jedzenie na wynos lub z dowozem. Pojemniki styropianowe przydają się także w restauracjach stacjonarnych, kiedy klient prosi o zapakowanie posiłku na wynos.

Pojemniki styropianowe izotermiczne to doskonały sposób na zapewnienie klientom estetycznie wyglądających, ciepłych oraz smacznych posiłków. W bogatej ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele pojemników styropianowych różnego rodzaju, które doskonale nadadzą się do zapakowania zarówno zestawów obiadowych, jak i burgerów, sałatek, a nawet zup i potraw płynnych. Dzięki różnorodności produktów odznaczających się niezwykle wysoką jakością jesteśmy pewni, że znajdziesz idealny wariant dla siebie!