Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Sosjerki plastikowe i samochodowe

Lokalom sprzedającym jedzenie na wynos, pizzeriom i firmom cateringowych polecamy estetyczne sosjerki do podawania i wygodnego transportu oferowanych sosów. Są to przede wszystkim przezroczyste dipówki z wieczkiem, dostępne w szerokim wyborze rozmiarów i pojemności, przystosowane do przechowywania wszystkich popularnych dodatków do pizzy lub innych półpłynnych produktów spożywczych.

Wyjątkowe sosjerki i dipówki w wersji przezroczystej i czarnej

W ofercie przygotowanej przez sklep decopak.pl znajdziesz również czarne wersje sosjerek wykonanych z nieprzezroczystego tworzywa sztucznego, które sprawdzą się jako uniwersalne opakowania gastronomiczne do wszelkiego rodzaju dressingów, sosów, dipów i innych dodatków do potraw głównych. W sklepie możesz zamówić dipówkę w komplecie z wieczkiem lub samo opakowanie bez wieczka – dobry wybór dla lokali, które serwują jedzenie na miejscu, na przykład dla pizzerii.

Prezentowane pojemniki na sosy i inne dodatki wykonane są z tworzyw dopuszczonych do kontaktu z żywności i ich stosowanie jest bezpieczne. Zamów dowolny rodzaj pojemników, pokrywek lub zestawów z wieczkiem.