Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Tacki pod torty i podkłady

Eleganckie tacki pod torty i podkłady sprawiają, że wypiek prezentuje się doskonale, a także nie ulega zniszczeniu podczas transportu czy podania. Dzięki szlachetnemu połyskującemu wykończeniu detal wprowadza na stole czy też w cukierni bardzo szlachetny klimat.

Tacki i podkłady pod tort złote, grube, piętrowe

Wykonane z grubego kartonu tacki i podkłady pod torty, jakie oferujemy na decopak.pl, stabilizują ciężkie ciasta. Dostępne są w różnych kształtach i wzorach, a dzięki temu doskonale pasują do wielkości najpopularniejszych wypieków. Srebrna lub złota warstwa z dodatkowymi wzorami i karbowaniem sprawiają, że całość prezentuje się doskonale. Na wynos warto również zaopatrzyć się w funkcjonalne opakowania cukiernicze, które świetnie sprawdzają się w cukierniach i na przykład na weselach, gdy chce się gościom zapakować słodkości do domu. Same złote podkłady i tacki pod torty prezentują się elegancko i ekskluzywnie, a tym samym rewelacyjnie będą zdobić każdy stół na imprezie firmowej, rodzinnej czy też podczas spotkania z przyjaciółmi lub kinderbalu. Zobacz, która z propozycji będzie idealna dla Ciebie.

Tacki pod torty w różnych rozmiarach

Tort stanowi atrakcję niemal każdej imprezy. Towarzyszy gościom na przyjęciach urodzinowych, imieninowych, czy weselnych. Elegancka prezencja wypieku zależy również od formy jego podania. W tym przypadku przydają się podkłady pod tort, które są nie tylko praktycznym, ale i dekoracyjnym dodatkiem.

Oferowane w naszym sklepie tacki pod torty służą do efektywnego podawania ciast. Mają piękne kolory, estetyczne wykonanie i różne rozmiary. Wśród dostępnego asortymentu znajdziesz podkłady do tortu w kształcie krążka i prostokąta. Niektóre z elementów mają zdobione krawędzie. Produkty są niezwykle istotnym detalem imprezy. Zapewniają bezpieczeństwo i odpowiednią oprawę wypiekom. Wybierając podkład pod tort, ważny jest, by ciasto miało nieco mniejszą średnicę od akcesorium – wówczas uzyskasz zamierzony efekt dekoracyjny. Gwarantujemy, że w naszym asortymencie znajdziesz tacki pod torty w każdym rozmiarze!

Wybór odpowiedniego podkładu i tacki pod tort - na co zwrócić uwagę?

Wybierając podkłady pod tort, warto kierować się kilkoma podstawowymi kryteriami, które zdecydują o późniejszej funkcjonalności akcesorium. W naszym sklepie mamy wiele praktycznych modeli, ale jak wybrać najlepszy? Przede wszystkim zwróć uwagę na grubość tacki pod tort – powinna być ona dostosowana do wielkości ciasta. Jeśli wypiek składa się z kilku warstw i ma duże rozmiary, warto wybrać grubsze podkłady do tortu. Z kolei w przypadku niewielkiego ciasta, doskonały będzie tradycyjny cienki podkład.

Poza wytrzymałością i wymiarami istotny jest również kształt i kolor akcesorium. Do minimalistycznych wypieków w jasnych barwach poleca się jednolite podkłady pod tort zdobione falowanymi brzegami. Pamiętaj, że tacki pod torty mają podkreślać wygląd ciasta – gdy wyrób będzie bogato zdobiony, dobierz akcesorium w kolorze zbliżonym do ozdób, by całość odpowiednio ze sobą rezonowała.

Podkłady pod torty stanowią ważną część wszystkich przyjęć. Podkreślają wygląd ciasta i sprawiają, że impreza jest dopracowana w każdym calu. Tacki pod tort występują w różnych rozmiarach i kolorach, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zakupu!