Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Świeczki urodzinowe, kule, wodne

Kluczowym elementem każdej imprezy są świeczki urodzinowe. Cyfry na tort to obowiązkowa dekoracja, która wywoła uśmiech na twarzy jubilata. Kolorowe elementy zachwycą nie tylko najmłodszych uczestników imprezy. Oferowane świeczki urodzinowe dostępne są w formie pojedynczych cyfr, więc można z nich ułożyć dowolną liczbę.

Świeczki i świece w różnych kolorach

Posiadamy akcesoria w kolorze niebieskim i ciemnoróżowym. Każdy z nich ma knot do zapalenia i specjalnie wyprofilowaną nóżkę celem łatwiejszego umieszczenia go na torcie. Świeczki urodzinowe – cyfry na tort podkreślają wyjątkową okazję i stanowią dodatkową ozdobę urodzinowego tortu.

Natomiast świeczki kule wodne pięknie wyglądają na wszystkich oficjalnych uroczystościach. Można je postawić na stołach jako ozdoba w lokalu gastronomicznym czy sali weselnej. Bordowe, czerwone i złote akcesoria stanowią część stroików bożonarodzeniowych lub sylwestrowych ozdób. Produkty sprawiają, że wnętrze wygląda przytulniej i bardziej elegancko. W naszym sklepie dekoracje dostępne są w wersji metalicznej i matowej.