Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Miska papierowa kraft FI-149 1000ml 50 sztuk

25,60
Dostępny
Naliczaj opłatę SUP
wybierz
  • Nie jestem użytkownikiem końcowym
  • Jestem użytkownikiem końcowym

Miska papierowa kraft 1000ml

Opis produktu:

  • Pojemność: 1000 ml
  • Wysokość: 6,3 cm
  • Średnica: 149 mm

Oferowana miska papierowa kraft do sałatek 1000 ml FI-149 po 50 sztuk jest idealnym rozwiązaniem dla restauracji, barów i innych lokali gastronomicznych. Stylowa, ekologiczna, ale także praktyczna w użyciu. Tłuszczoszczelne powleczenie sprawia, że nadaje się nie tylko do sałatek, ale także do dań na bazie makaronu czy ryżu. Naturalny kolor wpisuje się w proekologiczne trendy, podkreślając zobowiązanie lokalu do zrównoważonej działalności.

Prezentowane miski doskonale sprawdzają się jako pojemniki do diety pudełkowej, dostosowując się do potrzeb zdrowego żywienia i wygodnego przechowywania posiłków. Dostępne w różnych pojemnościach, zaczynając od 500 ml aż do 1300 ml, co pozwala na dopasowanie do różnorodnych potrzeb i rodzajów potraw.

Wieczka do misek są sprzedawane oddzielnie!


Dyrektywa Single-Use Plastics

Od 1 stycznia 2024 cena zawiera tzw. opłatę konsumencką od użytkownika końcowego nabywającego produkty wskazane w Ustawie tzw. Anty-plastikowa z 14.04.2023 roku o zmianie ustawy o opłacie produktowej, obejmujące opakowania jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych, wskazane w tej ustawie w Załączniku 6 tj.:

  • kubki na napoje ( + wieczka )  – 0,20 zł netto/szt.
  • pojemniki na żywność – 0,25 zł netto/szt.

Użytkownik końcowy – rozumie się przez to podmiot nabywający produkty jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych, opakowania jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych lub napoje lub żywność w opakowaniach jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych w celu ich wykorzystania na potrzeby własne, bez dalszej odsprzedaży.
 

Powiadomienie o dostępności: Miska papierowa kraft FI-149 1000ml 50 sztuk

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie