Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Rolki do kasy fiskalnej termiczne

Rolki do kas fiskalnych o różnych wymiarach

W sklepie internetowym Decopak.pl oferujemy rolki do kas fiskalnych. Znajdziesz u nas bowiem wszystko, czego potrzeba do prowadzenia biznesu w dziedzinie gastronomii oraz przemysłu spożywczego. Oferujemy produkty pasujące do różnych urządzeń. Proponujemy między innymi rolki tekturowe o wymiarach 28x20, 28x25, 28x30, 44x25, 44x30, 49x25, 49x30, 57x15, 57x20, 57x25, 57x30, 80x30, a także 80x72. Rolki wykorzystywane są do zapisu poszczególnych operacji sprzedaży.

Jakościowe rolki i papier do kas fiskalnych w naszej ofercie

Nasze rolki do kas fiskalnych zostały wykonane z wysokiej jakości materiału – papieru termoczułego. To certyfikowany surowiec o gramaturze 50 gramów na metr kwadratowy. Rolki tekturowe objęte są nadto pięcioletnią gwarancją czytelności i trwałości wydruku. Rzecz jasna przy odpowiednich warunkach przechowywania. Nie trzeba zatem martwić się o wyblaknięcie wydruku, a przynajmniej w okresie trwania pięcioletniego obowiązku przechowywania dokumentów księgowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu na stronie Decopak.pl.

Niezbędne w każdym sklepie czy innym lokalu - opakowania papierowe takie jak rolki do kas fiskalnych dostępne są u nas w przystępnych cenach - sprawdź sam!