Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Pudełka na pizze i opakowania

Pizza to od lat jedno z najpopularniejszych dań serwowanych na wynos. Nic dziwnego, ponieważ smakuje równie dobrze na świeżo, co i po kilkunastu minutach transportu. W sklepie internetowym Decopak.pl znajdziesz różnorodne pudełka na pizze. Dzięki nim serwowanie tego dania będzie proste i bezproblemowe. Oferujemy kartony na pizzę w różnych wymiarach, w tym 28x28x4 cm, 26x26x4 cm, 32x32x4cm, a nawet 45x45x4 cm. Znajdziesz u nas zatem idealne opakowania na wynos do pizzy w rozmiarze „smal”, jak i „extra large”. Jednocześnie mamy w swoim asortymencie wygodne podpórki do pizzy, a także specjalne rożki do serwowania pojedynczych kawałków.

Pudełka na pizzę do pizzerii i restauracji

Nasze pudełka na pizze sprawdzają się zarówno w restauracjach, food truckach, jak i stoiskach zlokalizowanych w galeriach handlowych. Wszystkie prezentowane kartony do pizzy zostały przy tym wykonane z trwałych i niezawodnych materiałów. Do ich produkcji użyto przede wszystkim trójwarstwowej tektury falistej jednostronnie bielonej, która nie ulega rozmoczeniu i nie przepuszcza śladów tłuszczu.

Kartony do pizzy o różnej średnicy

W naszym sklepie oferujemy pudełka na pizzę o niemal każdej średnicy. Posiadamy niewielkie kartoniki o wymiarach 26x26x4 cm, jak i nieco większe. Największe produkty mają 45x45x4 cm. Wszystkie pudełka mają kwadratowy kształt i są zamykane przy pomocy górnej pokrywki, która wchodzi w środek kartonu. Opakowania na pizzę stanowią świetne zabezpieczenie dania. Wykonane zostały z 3-warstwowej tektury białej, a szarej wewnątrz. Ich kwadratowy kształt sprawia, że pizza mieści się w środku, nie brudząc krawędzi. W naszej ofercie znajdziesz również rożek w kształcie trójkąta do sprzedawania pojedynczych kawałków fast foodu.

W asortymencie posiadamy wiele rozmiarów pudełek na pizzę. Dzięki temu w swoim lokalu gastronomicznym zawsze podasz danie dopasowane rozmiarem do opakowania. Ma to duże znaczenie dla klientów, ponieważ podnosi jakość obsługi i zabezpiecza posiłek. Ponadto, jeśli pizza ma taki sam rozmiar, jak karton, to ryzyko jej uszkodzenia zmniejsza się.

Pudełka i opakowania na pizzę z wysokiej jakości tektury

Gwarantujemy najwyższej jakości kartony do pizzy. Wszystkie oferowane produkty zostały wykonane z 3-warstwowej tektury o wewnętrznym szarym kolorze, a zewnętrznym białym. Materiał jest przeznaczony do kontaktu z żywnością. Umożliwia transport i przechowywanie posiłków zgodne z obowiązującymi normami higieny żywności. Pudełka na pizzę zabezpieczają przewożoną żywność przed negatywnym działaniem promieniowania słonecznego i wilgoci. Wymienione czynniki najczęściej przyczyniają się do utraty wartości odżywczych zawartych w posiłkach, a nierzadko zmieniają ich smak, wygląd lub zapach. Ponadto tektura lita długo podtrzymuje ciepło i jest odporna na wysoką temperaturę. Opakowania na pizzę zawierają niewielkie otwory wentylacyjne, które nie pozwalają na gromadzenie się wilgoci w środku pudełka.

Zalety naszych opakowań i pudełek na pizzę

Nasze opakowania na pizzę posiadają wiele zalet. Do największych z nich można zaliczyć różnorodność – oferujemy niewielkie kartony, jak i bardzo duże pudełka, które bez trudu pomieszczą danie w największym rozmiarze. Ponadto wykonane są z 3-warstwowej tektury. Materiał pudełek na pizzę jest odporny na zatłuszczenie i odkształcenie, dzięki czemu trudno o jego uszkodzenie w trakcie transportu. Opakowania posiadają niewielkie otwory, służące do odprowadzania gorącego powietrza i wilgoci na zewnątrz.

Pudełka na pizzę dostępne są w zestawach pakowanych po kilkadziesiąt sztuk. Wszystkie przeznaczono do samodzielnego złożenia, co oszczędza miejsce ich magazynowania.