Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Pojemniki na owoce

W sklepie decopak.pl znajdziesz różnego rodzaju pojemniki na owoce, które stanowią nieocenioną pomoc podczas transportu lub segregowania i pakowania. Posiadamy zarówno łubianki tekturowe na owoce, jak i plastikowe pojemniki z wieczkiem lub bez. Oferujemy kilka pojemności pudełek, co sprawia, że możesz idealnie dopasować ich wielkość do przewożonych owoców. Dzięki temu możesz przechowywać lub transportować w nich dowolne owoce bez obaw o ich zgniecenie lub wysypanie. Gwarantujemy, że nasze pojemniki to idealny sposób na bezpieczny przewóz nawet dużej ilości owoców.
 

Każdy dostępny w naszej ofercie pojemnik na borówki i maliny to pudełeczka odznaczające się wysoką trwałością, dzięki czemu skutecznie chronią całą swoją zawartość. Pojemniki na owoce znajdujące się w katalogu naszego sklepu posiadają także dziurki na wieczku i od spodu, aby zachować odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz i zapobiec szybkiemu zepsuciu się owoców. Jeżeli zatem szukasz łubianek tekturowych lub innego opakowania na owoce, to koniecznie sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej ofercie!
 

Wysokiej jakości pojemniki na owoce i warzywa

W naszym sklepie znajdziesz różnego rozmiaru kobiałki i pojemniki przeznaczone do transportu, oraz przechowywania i segregowania owoców. Wybór znajdujących pojemników na owoce od Decopak to gwarancja wysokiej jakości produktu oraz wykonania z dbałością o każdy detal. Dzięki temu nasze artykuły używane zgodnie ze swoim przeznaczeniem odznaczają się niezwykłą wytrzymałością i trwałością.
 

Opakowania plastikowe dostępne w naszym sklepie zostały wykonane z materiału PET (politereftalan etylenu), który znany jest już od 1941 roku. Szczególnie polecamy pojemniki na owoce 1000 g proponowane do dystrybucji i sprzedaży świeżych produktów spożywczych. Jeżeli zatem oczekujesz od pojemników na owoce wysokiej jakości, wytrzymałości oraz atrakcyjnej ceny, to koniecznie zajrzyj do naszej oferty!
 

Pojemnik na owoce 1000 g i nie tylko - poznaj nasz wybór łubianek i kobiałek!

Pojemniki na owoce znajdujące się w bogatej ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są w wielu rozmiarach. Wykonanie z materiałów odznaczających się wysoką wytrzymałością, pozwala na przechowywanie oraz przewożenie w nich różnego rodzaju artykuły spożywcze. Posiadamy pojemniki na owoce i warzywa wykonane z plastiku oraz tektury.
 

Plastikowe pudełka są idealne do transportowania owoców oraz odmierzania ich określonych ilości. Posiadamy plastikowe pojemniki na owoce o pojemności 125 g, 250 g, 500 g oraz 1000 g. Przeznaczone są dla owoców miękkich, dlatego doskonale sprawdzają się w przypadku borówek amerykańskich, malin, porzeczek, agrestu, wiśni oraz truskawek, zapewniając im bezpieczeństwo podczas przewozu oraz przechowywania. Znajdziesz u nas również pojemniki na owoce i warzywa z plastiku, mieszczące 500 gr.
 

Opakowania tekturowe świetnie sprawdzają się w przypadku różnych owoców, takich jak maliny, czy truskawki. Dostarczamy łubianki w formie płaskiej, których złożenie zajmuje kilka sekund. Oferujemy także kobiałki tekturowe idealne do transportowania warzyw i owoców. Tekturowe pojemniki na owoce dostępne są w naszej ofercie w różnych rozmiarach. Posiadamy także kartony transportowe mieszczące 6 łubianek.