Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Kebab boxy i opakowania na kebab

W sklepie internetowym Decopak.pl znajdziesz praktyczne opakowania na wynos, w tym kebab box. To charakterystyczne pojemniki o dość wysokiej konstrukcji, przybierające postać kubełka. Doskonale nadają się do serwowania kebabu na wynos, a także innych potraw. Sprawdzą się również do bardzo dużej porcji frytek, ryżu z dodatkami w orientalnym stylu lub prawdziwie włoskiego makaronu. Kebab w boxie oraz inne potrawy je się łatwo i wygodnie. Drobne elementy nie wypadają poza pojemnik dzięki wygodnej, miskowej formie. Oferujemy boxy do kebaba o różnych pojemnościach, w tym najpopularniejszych 500 ml i 1000 ml.

Kebab box i kubełki na kebab w atrakcyjnej cenie

Każdy proponowany przez nas kebab box został wykonany z bardzo mocnej i wytrzymałej tektury, która może być stosowana z żywnością. To materiał odporny na przemakanie. Nie będą dla niego zagrożeniem nawet bardzo płynne sosy. Proponujemy nadto opakowania gładkie oraz te z tematycznymi napisami i nadrukami. Wszystkie egzemplarze kebab box posiadają też wygodne zamknięcia, które ułatwiają transport jedzenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu na stronie Decopak.pl.

Najlepsze opakowania do kebaba

Każde z oferowanych w naszym sklepie tekturowych opakowań do kebaba to gwarancja najwyższej jakości. Wybierając gładkie, białe egzemplarze możesz je dodatkowo samodzielnie ozdobić, a także umieścić na nich naklejkę lub pieczęć z logo Twojej firmy. Równie ciekawą propozycję stanowią kebab boxy z nadrukowanymi oryginalnymi wzorami i napisami „smacznego” w różnych językach. Takie opakowanie z pewnością wyróżni Twój biznes pośród konkurencji. Warto pamiętać o tym, że na ostateczną ocenę jakości usług gastronomicznych mają wpływ nie tylko smak i jakość potraw, ale również forma ich podania. Eleganckie i wytrzymałe opakowania z kartonu na pewno zostaną docenione przez klientów, którzy chętnie do nas wrócą. Kebab box nada się też idealnie do zapakowania resztek niezjedzonego na miejscu dania. Możliwość zabrania do domu tego, czego nie udało nam się zjeść w restauracji czy barze pomoże uniknąć niepotrzebnego wyrzucania jedzenia do śmieci. Opakowania typu kebab box to także świetne rozwiązanie na różnego rodzaju imprezy plenerowe, festiwale czy też prywatne spotkania towarzyskie w większym gronie. Serwowanie dań w takich tekturowych, jednorazowych pojemnikach będzie też dodatkową atrakcją na imprezach dziecięcych i młodzieżowych.