Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Pojemniki cukiernicze

Jednorazowe pojemniki cukiernicze to produkty przeznaczone do użytku w piekarniach, cukierniach i w firmach cateringowych. Poza tym sprawdzają się również przy okazji różnego rodzaju imprezach firmowych czy rodzinnych. Poręczne pojemniki cukiernicze, jakie oferujemy na decopak.pl, pozwalają zapakować słodkości, a nawet cały tort i bez problemu je zabrać do domu czy też przewieźć w wybrane miejsce, troszcząc się o jego stan, o ubranie czy też inne elementy. Dzięki różnorodnym kształtom, wielkościom oraz sposobom otwierania można dopasować konkretny produkt do indywidualnych potrzeb.
 

Idealne pojemniki na słodkości do cukierni

Opakowania cukiernicze prezentują się elegancko i świetnie wpisują się w charakter każdego spotkania. Poza tym są niezastąpione wszędzie tam, gdzie sprzedaje się torty, ciasta i ciasteczka. Są lekkie, wytrzymałe i zajmują niewiele miejsca, a także bardzo estetycznie wyglądają. Dzięki przezroczystej formie można też szybko ocenić, jakie smakołyki znajdują się w środku. Zobacz, które pojemniki cukiernicze będą idealne w Twojej cukierni, firmie czy też na weselu.
 

Najlepsze pojemniki cukiernicze na słodkości

W naszym sklepie znajdziesz jednorazowe pojemniki cukiernicze, które ułatwiają transport oraz przechowywanie wyrobów cukierniczych. Ze względu na ich przezroczystą budowę w łatwy sposób można ocenić, jakie smakołyki znajdują się wewnątrz. Nasze opakowania sprawdzają się przede wszystkim w cukierniach, które zajmują się sprzedażą specjalnych ciast i ciasteczek. Przeźroczyste pojemniki umożliwiają wybór ciasta, które najbardziej nam odpowiada.
 

Trwałe pojemniki cukiernicze

Opakowania cukiernicze prezentują się bardzo elegancko i estetycznie. Wszystkie   pojemniki cukiernicze, które mamy w ofercie cechują się wysoką jakością i zostały stworzone z wysokogatunkowych materiałów. Wyróżniają się znakomitą trwałością i szczelnością. Zostały odpowiednio przetestowane, dzięki czemu posiadają wszystkie niezbędne atesty, które pozwalają na ich kontakt z żywnością. Pojemniki oprócz tego, że są wykorzystywane w cukierni, to znajdą swoje zastosowanie także na salach weselnych lub w cateringu.