Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Chemia dla gastronomii, profesjonalne środki czystości dla gastronomii

Zadbaj o wysoką higienę w restauracjach czy kawiarniach, wykorzystując do dezynfekcji różnorodnych powierzchni specjalistyczną chemię dla gastronomii. W ofercie decopak.pl znajdziesz profesjonalne środki przystosowane do użycia w miejscach, w których produkuje, przetwarza oraz przechowuje się żywność. Oferujemy odkamieniacze, odtłuszczane, preparaty do czyszczenia kuchenek i piekarników, ręcznego i maszynowego mycia naczyń oraz inną chemię gastronomiczną w ekonomicznych opakowaniach.
 

Chemia dla gastronomii

Podstawą naszej oferty jest profesjonalna chemia gospodarcza dedykowana czyszczeniu różnorodnych powierzchni, w tym chemia do gastronomii, gwarantująca bezpieczeństwo stosowania w restauracji, cukierni, pubie, barze, klubie lub lodziarni. Oczywiście prezentowane środki czystości do lokali gastronomicznych z powodzeniem mogą być stosowane również przez firmy cateringowe. Chemia dla gastronomii nadaje się także do sprzątania magazynów, biur i warsztatów. To najwyższej jakości, ale wciąż tania chemia ekonomiczna, najczęściej dostępna w większych opakowaniach. Chemia gastronomiczna może być stosowana również w gospodarstwach domowych, zwłaszcza wówczas, gdy chemia tradycyjna okazuje się zbyt słaba - przy trudnych zabrudzeniach od tłuszczu oraz trwałych osadach z kamienia.
 

Środki czystości dla gastronomii - restauracji, barów, kawiarni

Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić nie tylko specjalistyczną chemię gastronomiczną, w tym takie środki czystości do gastronomii jak płyny do szyb i naczyń, płyny uniwersalne, do podłóg, odtłuszczacze, odkamieniacze czy żele do WC, ale także różnorodne środki do sprzątania, w tym gąbki do naczyń, ściereczki z mikrofibry, ścierki podłogowe i inne. Naszą ofertę chemii dla gastronomii uzupełniają również drobne akcesoria do sprzątania. Sprzedajemy m.in. wytrzymałe worki na śmieci do gastronomii i cateringu, uniwersalne i profilowane zmywaki kuchenne, a nawet mopy.
 

Jeśli szukasz dobrej jakości chemii gastronomicznej, zapoznaj się z naszą bogatą ofertą. Zamówisz u nas wszystko, co potrzebne, aby wnętrze restauracji, baru czy kawiarni lśniło czystością. Wybierz potrzebne produkty i złóż zamówienie. Zapewniamy korzystne ceny i szybką realizację zamówień.