Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Ręczniki przemysłowe papierowe w rolce

Uniwersalne ręczniki przemysłowe pozwalają na efektywne utrzymanie czystości zarówno w biurach, lokalach gastronomicznych, firmach usługowych, jak i dużych obiektach publicznych (m.in. kina, teatry, muzea, czy centra handlowe). Dzięki nim sprzątanie pomieszczeń kuchennych, łazienek, pokoi sanitarnych, wyposażenia i stanowisk pracy jest szybkie, wydajne i proste. Wykorzystując ręczniki przemysłowe wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniasz swoim specjalistom najlepsze narzędzia pracy. Maksymalizujesz tym samym efektywność realizacji powierzonych obowiązków.
 

Długi i chłonny ręcznik przemysłowy dla gastronomii

Ręczniki przemysłowe powinny znaleźć się we wszystkich pomieszczeniach sanitarnych. Wybierz więc propozycje pochodzące od najlepszych producentów w branży, którzy cieszą się uznaniem użytkowników i przedsiębiorców. Udało nam się połączyć atrakcyjne ceny i niezawodną jakość, zapewniając tym samym interesantom dostęp do doskonałej oferty. W razie pytań wystarczy się z nami skontaktować. Zespół Decopak.pl jest do Twojej dyspozycji.
 

Jaki ręcznik papierowy wybrać?

Ręcznik przemysłowy przydaje się w różnych branżach. Wykorzystywany jest zarówno w gastronomii, jak i innych dziedzinach. Tego typu artykuły higieniczne należy jednak dopasować do swoich aktualnych potrzeb. Jeżeli ręcznik przemysłowy pobierany jest z gotowego, stałego podajnika, można zainwestować nawet w bardzo duże rolki. Nieustannie przenosząc go jednak z miejsca na miejsce, bardziej uzasadnionym zakupem może okazać się mniejsza i poręczniejsza rolka. Warto też stawiać na produkty wysokiej jakości, które oferują dobrą chłonność i najlepiej spełniają swoją funkcję. Polecamy w szczególności ręcznik przemysłowy jednowarstwowy, wykonany w stu procentach z makulatury. Ten produkt jest zielony, gofrowany i perforowany. Umożliwia skuteczne osuszenie nawet bardzo zawilgoconej powierzchni. Jednocześnie ze względu na użycie przy jego produkcji materiałów z odzysku, dostępny jest w atrakcyjnych cenach. Często sięgają po niego firmy sprzątające, ale i różnorodne zakłady produkcyjne i punkty gastronomiczne.