Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Pojemniki dla rolników i producentów żywności

Z myślą o rolnikach indywidualnych, spółdzielniach rolniczych i innych producentach żywności, którym zależy na wypromowaniu swojej marki, przygotowaliśmy atrakcyjne opakowania i inne artykuły do gospodarstwa. Prezentowane akcesoria pomogą w przechowywaniu i ekspozycji żywności, przede wszystkim owoców sezonowych, takich jak truskawki, poziomki, maliny, jeżyny czy jagody. W sklepie decopak.pl zamówisz również większe opakowania na warzywa, w tym worki PP i worki raszlowe z zaciągiem, które sprawdzą się także w transporcie i przechowywaniu brykietu lub drewna kominkowego.

 

Opakowania przydatne w każdym gospodarstwie

 

Ponadto sprzedajemy wiaderka polipropylenowe do zastosowań spożywczych oraz dla branży chemicznej. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić również mniejszy pojemnik na owoce z przykrywką, co będzie idealnym wyborem, gdy handlujesz owocami miękkimi, takimi jak borówki amerykańskie oraz styropianowe wytłoczki na jaja. Inwestując w dobrej jakości opakowania i inne prezentowane w tym miejscu artykuły do gospodarstwa, zadbasz o bezpieczeństwo przechowywanej żywności oraz jej atrakcyjny wygląd.

W tej kategorii znajdziesz wszystko to, co potrzebujesz do swojego gospodarstwa. Sprawdź ofertę i wybierz coś dla siebie.