Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Wiadra do kiszenia kapusty i ogórków

Wiadra do kiszenia kapusty to nieocenione opakowania dla rolników i producentów żywności. Znajdują zastosowanie także w każdym gospodarstwie domowym. Mogą być używane zarówno do kiszenia kapusty, jak i innych warzyw. Z ich pomocą dostarczysz swoim klientom lub członkom rodziny najwyższej jakości, samodzielnie przygotowane kiszonki.

Wiadra do kiszenia ogórków i kapusty o różnej pojemności

W naszym sklepie znajdziesz wiadra do kiszenia kapusty i ogórków o różnej pojemności. Najmniejsze ma 3 l, a największe 10 l. Wszystkie produkty zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które może mieć kontakt z żywnością. Wiaderka plastikowe na kapustę są szczelnie zamykane, dzięki czemu zapewniają odpowiednie warunki do poprawnego przeprowadzenia procesu kiszenia warzyw. Materiał jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia – wybrane wiadro z pewnością posłuży przez kilka kolejnych lat!

Każde akcesorium ma rączkę o optymalnej wielkości – pozwala na przenoszenie opakowania i wyciąganie z niego już gotowych kiszonek. Przydaje się również przy transporcie produktów do docelowych sklepów. Zapraszamy do zakupu wybranego wiadra do kiszenia kapusty!