Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
zaklejarka DO woreczków FOLIOWYCH
zaklejarka DO woreczków FOLIOWYCH

zaklejarka DO woreczków FOLIOWYCH

72,30
Dostępny

Przedstawiamy Państwu metalową zaklejarkę do woreczków foliowych. Dzięki tworzywu, z jakiego została wykonana, mogą być Państwo pewni, że będzie bardzo wytrzymała i posłuży wiele, wiele lat. Nasza zaklejarka do woreczków wyposażona jest w nożyk, który automatycznie obcina taśmę oraz nożyk służący do obcięcia końcówki woreczka. Zaklejarka do woreczków, jak już wspomnieliśmy, wykonana jest z wysokogatunkowego plastiku i metalu. Dzięki temu jest odporna na uderzenia. Co więcej, możliwe jest przykręcenie jej do stołu lub blatu, co ułatwi użytkowanie. Świetnie sprawdzi się do pakowania pieczywa, ciastek czy innych produktów, jakie tylko będą nam potrzebne!

Wygodne pakowanie pieczywa i innych produktów

Zaklejarka jest prosta i wygodna w obsłudze. Co więcej, wymiana taśmy jest bardzo szybka — nie sprawi kłopotu! Jeśli szukacie Państwo zaklejarki, która świetnie spełniać będzie swoją funkcję, będzie wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie — świetnie Państwo trafili! Urządzenie to rewelacyjnie sprawdzi się w różnego rodzaju biznesach, ale również w naszych domach!

Ręczna zaklejarka do woreczków foliowych ułatwi pakowanie różnorodnych produktów spożywczych, zwłaszcza tych, których wygoda i bezpieczeństwo przechowywania wymaga stosowania opakowań charakteryzujących się dużą szczelnością. To przydatny element wyposażenia dla piekarni, cukierni, sklepów z działem garmażeryjnym, a także różnego rodzaju lokali gastronomicznych i firm cateringowych. Oczywiście z metalowej zaklejarki woreczków mogą korzystać również osoby prywatne – to drobny, aczkolwiek niezwykle użyteczny sprzęt, dzięki któremu zyskują Państwo możliwość szybkiego zabezpieczania produktów przeznaczonych m.in. do mrożenia. Ze względu na niewielkie rozmiary, nieskomplikowaną konstrukcję i dobrą jakość wykonania, jest to trwały, wyjątkowo poręczny i prosty w obsłudze sprzęt o dość uniwersalnym przeznaczeniu. Kupując tego typu urządzenie, należy zaopatrzyć się jeszcze w specjalną taśmę oraz lekkie woreczki z polietylenu o dużej gęstości, wykonane z tzw. folii HDPE przystosowanej do kontaktu z żywnością.

Zaklejarka do taśmy o szerokości  9-12 mm.
Metalowa zaklejarka do woreczków foliowych to proste i niedrogie urządzenie pozwalające na szybkie i skuteczne zaklejenie woreczka foliowego.
Zaklejarka wyposażona jest w nożyk automatycznie obcinający taśmę oraz nożyk obcinający końcówkę woreczka.

Zalety:

- Wykonana z wysokogatunkowego plastiku i metalu
- Odporna na uderzenia
- Możliwość przykręcenia do stołu lub blatu
- Idealne do pakowania ciastek lub pieczywa
- Prosta i wygodna w obsłudze
- Szybka wymiana taśmy

Powiadomienie o dostępności: zaklejarka DO woreczków FOLIOWYCH

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie