Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Papier pakowy z polietylenem do wędlin, serów 5kg
Papier pakowy z polietylenem do wędlin, serów 5kg

Papier pakowy z polietylenem do wędlin, serów 5kg

87,50
Dostępny

Papier pakowy z polietylenem do wędlin, serów 5kg

Papier pakowy z polietylenem to alternatywa dla folii, która uchodzi za tworzywo mało przyjazne środowisku naturalnemu. Świetnie sprawdza się w pakowaniu ryb, serów oraz różnego rodzaju mięs. Oferowany papier do wędlin z polietylenem 5 kg biały to niezbędny produkt w każdym sklepie spożywczym i lokalu gastronomicznym.

Papier pakowy idealny do wędlin i serów

Papier do pakowania wędlin jest powszechnie stosowany w branży spożywczej. Materiał został wykonany z tworzywa foliowanego polietylenem i bielonego siarczanem. Dostępny jest w kompletach o łącznej wadze 5 kg. Każdy zestaw ma około 900 sztuk arkuszy. Papier do pakowania wędlin posiada warstwę odporną na tłuszcz i zabrudzenia. Nadaje się do wilgotnych, jak i suchych produktów. Mogą być w niego pakowane sery, wędliny, różnego rodzaju mięsa, czy gotowe kanapki. Tworzywo zabezpiecza artykuły spożywcze przed zabrudzeniem. Ponadto ma bardzo niską wagę, a w przedsiębiorstwie nie generuje wysokich kosztów. Tak zapakowane kanapki na dłużej zachowują swoją świeżość, a wędliny nie wysychają. Produkt jest odporny na zatłuszczenie – stanowi wysoce higieniczny sposób na pakowanie żywności. Należy do elastycznych materiałów, dzięki czemu użytkownicy i pracownicy zapakują w niego produkty spożywcze o dowolnym kształcie.

Zalety naszego papieru do pakowania wędlin

Papier do pakowania wędlin i serów, ryb oraz mięsa to produkt przeznaczony do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Z powodzeniem można go stosować w lokalach gastronomicznych i restauracjach. Do jego główny zalet należy wysoka odporność na uszkodzenia. Papier do pakowania wędlin jest pokryty polietylenem, który zwiększa jego wytrzymałość – tworzywo bardzo trudno uszkodzić lub rozerwać. Co więcej, materiał nie przemaka. Z jego pomocą tłuste produkty spożywcze zawsze są higienicznie zapakowanie i nie brudzą wszystkiego wokół. W porównaniu do folii dużo łatwiej go zutylizować. Jeśli szukasz taniego produktu, który jest dodatkowo przyjazny środowisku i odporny na uszkodzenia – wybierz oferowany przez nas zestaw papierów do pakowania wędlin w formie arkuszy!

Rozmiar : 30 x 40 cm
Ilość arkuszy w paczce - ok. 900 szt

Powiadomienie o dostępności: Papier pakowy z polietylenem do wędlin, serów 5kg

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie