Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMÓWKI zrywki HDPE NA ROLCE
REKLAMÓWKI zrywki HDPE NA ROLCE

REKLAMÓWKI zrywki HDPE NA ROLCE

5,42
Dostępny

REKLAMÓWKI zrywki HDPE NA ROLCE 

Przedstawiamy Państwu reklamówki na rolce — zrywki. Reklamówki są niezbędnikiem przy sprzedaży różnego typu produktów — od warzyw, owoców i inne artykuły! Nasze reklamówki na rolce wyróżnia bardzo atrakcyjna cena — za tę kwotę otrzymują państwo około dwustu reklamówek. Wyglądają niepozornie, ale jedna z nich jest w stanie pomieścić około trzech kilogramów! Nasze reklamówki wykonane są z cienkiej folii HDPE. Są wygodne w użytkowaniu. Reklamówki na rolce świetnie sprawdzą się w niewielkich biznesach, jak i w tych większych! Pozwolą Państwa klientom na wygodne zakupy a Państwu na odpowiednie posortowanie artykułów.

Uniwersalne reklamówki na rolce na każdą okazję

Reklamówki, zrywki są wysokiej jakości i bardzo wytrzymałe. Posiadają atest PZH. Reklamówki  są bardzo uniwersalne i na pewno sprawdzą się w różnych typach biznesów. Cieszą się sporym zainteresowaniem naszych klientów — doceniają wysoką jakość w bardzo niskiej cenie. Jedna rolka reklamówek jest bardzo wydajna.

Mocne zrywki reklamówki na rolce w atrakcyjnej cenie!

Sprzedaż produktów spożywczych luzem to domena tradycyjnych targowisk i osiedlowych warzywniaków. Taka sprzedaż prowadzona jest jednak również w większych sklepach, popularnych dyskontach, a nawet w wielkich hipermarketach. Luzem sprzedawane są przede wszystkim warzywa i owoce, ale nie tylko. W ten sposób sprzedaje się także słodycze, makarony, pieczywo, orzechy, fasolę, groch i wiele innych produktów na wagę. Nasze reklamówki na rolce będą tanim i wygodnym sposobem na ich szybkie pakowanie, czy to przez sprzedawcę, czy też indywidualne przez klienta. Ze względu na rodzaj tworzywa, z jakiego je wykonano, są to opakowania dość mocne i niepodatne na zerwanie. Woreczki nawinięte są na rolkę, co ułatwia pobieranie ich odpowiedniej ilości. Dzięki perforowaniu zerwanie pojedynczej reklamówki z rolki nie powinno sprawić nikomu większych trudności. To sprawdzony wybór dla każdego sklepu zajmującego się sprzedażą produktów spożywczych na wagę. Takie woreczki mogą sprawdzić się również w piekarniach oraz cukierniach.

  • w paczce ok 100szt
  • pojemoność- 3kg
  • wymiary szer. 25cm, wys.45cm
  • wykonane z cienkiej folii HDPE
  • Grubość - 12my

Posiadają atest PZH.

Powiadomienie o dostępności: REKLAMÓWKI zrywki HDPE NA ROLCE

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie