Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
OPAKOWANIE NA TORT PIĘTROWY H=350mm fi=290mm 1 SZTUK
OPAKOWANIE NA TORT PIĘTROWY H=350mm fi=290mm 1 SZTUK

OPAKOWANIE NA TORT PIĘTROWY H=350mm fi=290mm 1 SZTUK

7,00
Dostępny

SPRAWDZONE OPAKOWANIE NA TORT PIĘTROWY H=350mm fi=290mm 1 sztuka

Bezpieczeństwo i właściwa prezencja tortu piętrowego to dwie najważniejsze kwestie podczas przyjęcia. W naszej ofercie przedstawiamy wyjątkowy kartonik na tort piętrowy H=350 mm fi=290 mm biały 1 sztuka, które cechuje estetyczny wygląd i wytrzymałość. Artykuł warto zastosować podczas transportu ciasta z piekarni na salę weselną lub przyjęcie. Niezabezpieczenie tortu może skutkować nieprzyjemnymi konsekwencjami, dlatego warto mieć to na uwadze, wybierając pudełko na tort piętrowy.

Oferowane akcesorium składa się z 3 elementów – spodu, środkowej obwoluty i wieka. Dno pudełka służy do ochrony ciasta od dołu, natomiast obwoluta zabezpiecza całość przed przewróceniem, a po zapakowaniu dodaje mu stabilności. Pudełko-kartonik z pokrywką na tort piętrowy H=350 mm fi=290 mm białe 1 sztuka zostało wykonane z trójwarstwowej, bielonej tektury, odpornej na wilgoć, tłuszcz i zabrudzenie.

Dostępne w naszej ofercie kartoniki i pojemniki na tort piętrowy sprzedawane są pojedynczo. Ich średnica wynosi 290 mm, a wysokość 350 mm. Stanowią estetyczne i wytrzymałe zabezpieczenie ciasta. Karton cukierniczy posiada stosowny atest i może mieć bezpośredni kontakt z żywnością.

Średnica: 290mm
Wysokość: 350mm

Powiadomienie o dostępności: OPAKOWANIE NA TORT PIĘTROWY H=350mm fi=290mm 1 SZTUK

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie