Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Menubox obiadowy - połówki 125 sztuk
Menubox obiadowy - połówki 125 sztuk

Menubox obiadowy - połówki 125 sztuk

44,50
Dostępny
Naliczaj opłatę SUP
wybierz
  • Nie jestem użytkownikiem końcowym
  • Jestem użytkownikiem końcowym

Menubox obiadowy - połówki

Opis produktu:

  • Kolor: biały
  • Materiał: XPS
  • Wymiary zewnętrzne [mm]: 235x160x70

W każdym punkcie gastronomicznym nie może zabraknąć pojemników na wynos, dlatego oferujemy wysokogatunkowe pudełka do pakowania żywności wykonane ze styropianu XPS. Jego zaletą jest obojętność smakowa i klasyczny wygląd, a co ważniejsze materiał jest bezpieczny i odpowiednio przystosowany do kontaktu z żywnością. Nasze pojemniki obiadowe styropianowe menubox połówka białe 125 sztuk są stabilne i odporne na wilgoć. Dodatkowo są pokryte znakomitą warstwą izolacyjną, która utrzymuje wewnątrz temperaturę posiłków, dzięki czemu zyskasz gwarancję jakości, a posiłki będą smaczne i świeże. Pojemniki styropianowe mają szczelną pokrywę, dzięki której nie przenikają do środka inne zapachy. Pojemniki obiadowe styropianowe menubox połówka białe 125 sztuk mają standardową wielkość, która pomieści sałatkę lub proste danie obiadowe i śniadanie. Oprócz tego, że są wykorzystywane w punktach gastronomicznych, to doskonale sprawdzają się też jako opakowanie na posiłki do pracy.


Dyrektywa Single-Use Plastics

Od 1 stycznia 2024 cena zawiera tzw. opłatę konsumencką od użytkownika końcowego nabywającego produkty wskazane w Ustawie tzw. Anty-plastikowa z 14.04.2023 roku o zmianie ustawy o opłacie produktowej, obejmujące opakowania jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych, wskazane w tej ustawie w Załączniku 6 tj.:

  • kubki na napoje ( + wieczka )  – 0,20 zł netto/szt.
  • pojemniki na żywność – 0,25 zł netto/szt.
Użytkownik końcowy – rozumie się przez to podmiot nabywający produkty jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych, opakowania jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych lub napoje lub żywność w opakowaniach jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych w celu ich wykorzystania na potrzeby własne, bez dalszej odsprzedaży.
Powiadomienie o dostępności: Menubox obiadowy - połówki 125 sztuk

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie