Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Menubox lazania 125 sztuk
Menubox lazania 125 sztuk

Menubox lazania 125 sztuk

43,00
Dostępny
Naliczaj opłatę SUP
wybierz
  • Nie jestem użytkownikiem końcowym
  • Jestem użytkownikiem końcowym

Menubox lazania 

Opis produktu:

  • Kształt: prostokątne
  • Zastosowanie: dania gotowe
  • Kolor: biały
  • Materiał: XPS
  • Wymiary zewnętrzne [mm]: 180x155x80

Termiczne opakowania na wynos są gwarancją ciepłych posiłków w plenerze lub zamawianych na wynos, dlatego nasze pojemniki styropianowe cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Wielofunkcyjne pudełka mają wysokie właściwości izolacyjne, dzięki którym wewnątrz nich można utrzymać odpowiednią temperaturę potraw. W tym przypadku gorące zachowują swoje ciepło, a zimne pozostają chłodne. Oferowane przez nas pojemniki obiadowe styropianowe na lazanie białe 125 sztuk, pakowane są w wielosztuki, dzięki czemu ich cena jest atrakcyjniejsza. Zakłady gastronomiczne takie jak restauracje, bary, czy cateringi, powinny zaopatrzyć się w większą ilość tego rodzaju pojemników, by móc serwować swoim klientom obiady do pracy lub inne potrawy z możliwością zabrania do domu. Jednokomorowe wnętrze umożliwia pakowanie dań głównych, sałatek lub potraw typu lasagne. Pragniemy zaznaczyć, że pojemniki obiadowe styropianowe na lazanie białe 125 sztuk nie nadaje się do podgrzewania w mikrofalówce. Są jednak lekkie i wygodne w użyciu oraz w transportowaniu.

 

Dyrektywa Single-Use Plastics

Od 1 stycznia 2024 cena zawiera tzw. opłatę konsumencką od użytkownika końcowego nabywającego produkty wskazane w Ustawie tzw. Anty-plastikowa z 14.04.2023 roku o zmianie ustawy o opłacie produktowej, obejmujące opakowania jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych, wskazane w tej ustawie w Załączniku 6 tj.:

  • kubki na napoje ( + wieczka )  – 0,20 zł netto/szt.
  • pojemniki na żywność – 0,25 zł netto/szt.

Użytkownik końcowy – rozumie się przez to podmiot nabywający produkty jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych, opakowania jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych lub napoje lub żywność w opakowaniach jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych w celu ich wykorzystania na potrzeby własne, bez dalszej odsprzedaży.

Powiadomienie o dostępności: Menubox lazania 125 sztuk

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie