Twoje konto

Kubki do shake, koktajli

Niezawodny plastikowy kubek do koktajli to podstawa dla organizatorów imprez, czy lokali gastronomicznych, które oferują gościom i klientom napoje, shake’i lub koktajle. Posiadamy zróżnicowane pojemności i wielkości kubków oraz dysponujemy dopasowanymi do nich wieczkami. Dzięki temu udało nam się zmaksymalizować komfort użytkowania ich we wszystkich warunkach – nawet w trakcie masowych imprez plenerowych.

Shake’i i koktajle na wynos dzięki naszym kubkom!

Jak wybrać odpowiedni kubek do koktajli? To nic skomplikowanego! Korzystając z oferty Decopak.pl, otrzymujesz opakowania gastronomiczne najwyższej jakości. Zapewniamy więc gwarancję satysfakcji z inwestycji, która przełoży się na zaspokojenie oczekiwań Twoich klientów. Przygotowaliśmy kubki z bezpiecznego plastiku, który nie reaguje w trakcie kontaktu z płynami. Mamy więc pewność, że zarówno Ty, jak i Twoi interesanci, będziecie w pełni usatysfakcjonowani!

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy w skompletowaniu zamówienia? Nie ma problemu! Wystarczy się z nami skontaktować! Zespół naszych specjalistów pomoże na każdym etapie realizacji.