Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Must have dla kawiarni - kubki papierowe na wynos!

Must have dla kawiarni - kubki papierowe na wynos!

Jednorazowe kubki są standardem praktycznie wszystkich dziś lokali gastronomicznych, stacji benzynowych czy innych punktów, w których to serwowane są zarówno zimne, jak również i ciepłe napoje. Wypełniają one wszystkie te miejsca, gdzie każdy z nas może zamówić sobie pyszną, aromatyczną kawę lub owocową herbatę i po prostu wyjść. Bez potrzeby cofania się i zwracania naczynia. Dawniej szklane, później częściowo plastikowe, dziś coraz częściej kubki papierowe na wynos stanowią idealne uzupełnienie zarówno dla małych lokali, jak również i dla dużych sieci. Dlaczego warto na nie stawiać? Dlaczego wszystkie te plastikowe powinny być całkowicie wyeliminowane z użytku? I oczywiście to, co ważne - na jakie z nich postawić?

Kubki jednorazowe z papieru - zalety ich wykorzystania

Jeszcze kilkanaście lat temu, kubki jednorazowe wykonywane były tylko z plastiku. I choć jest to materiał tani i łatwo dostępny, a do tego mający szerokie zastosowanie, to jednak jego wpływ na środowisko jest po prostu tragiczny w skutkach. Dzięki promowaniu więc ekologicznych rozwiązań, niezwykle cenionymi produktami są właśnie te, wykonane z papieru. I tak naprawdę bez względu na to, czy serwowana ma być w nich gorąca kawa, herbata bądź czekolada czy też mają być wykorzystywane do zimnych napoi - stanowią najlepszy wybór absolutnie dla każdego.

Jedną z największych zalet jest możliwość utrzymania wysokiej temperatury napoju przez dłuższy czas. Jadąc więc w podróż i kupując kubek kawy na stacji benzynowej, z pewnością przez wiele kilometrów będzie ona mogła dostarczać nam niezwykłych doznań smakowych, wciąż pozostając ciepłą. W porównaniu do plastiku, papier sprawdza się zdecydowanie lepiej. Ogromną korzyścią jest także i to, że kubki papierowe pozostają na zewnątrz chłodniejsze, a to sprawia, że bez problemu możemy utrzymać je w dłoni, bez obaw przed poparzeniem. Co więcej, odpowiednim dla nich dodatkiem jest specjalna opaska papierowa na kubek, dzięki której ten komfort trzymania go jeszcze bardziej się zwiększa.

Co jeszcze? Na pewno ogromną korzyścią jest aspekt wizualny i reklamowy. Kubki plastikowe nie są w stanie w żaden sposób dostarczyć nam pięknego wyglądu, ale i też nie możemy dzięki nim wykonać absolutnie żadnej reklamy. Na papierowych z kolei już tak. Takie kubki jednorazowe mogą mieć nadruk z nazwą kawiarni, logo, ciekawe hasła czy inne dodatki, jakie na pewno zostaną zauważone i docenione przez wszystkich odbiorców tego typu produktów. Doskonałymi będą tutaj na przykład kubki karbowane papierowe do kawy.

I nie można także na końcu nie wspomnieć o ich wytrzymałości. Są lekkie i wydawać by się mogło delikatne, ale są one w pełni odporne na przemakanie. Nawet po długim czasie, napój z pewnością nie będzie przez nie przeciekał. A jeśli do tego dobierzemy wieczka do kubków z ustnikiem, komfort picia z nich okaże się być bezcenny.

Kubki jednorazowe papierowe - eco w pełni!

Choć główną przyczyną wykorzystania kubków papierowych jest ich użyteczność, to jednak nie można tutaj nie zwrócić uwagi między innymi na kwestie ekologiczne i troskę o środowisko. Kubki i ekologiczne opakowania jednorazowe mogą być doskonałym uzupełnieniem każdej kawiarni, restauracji i baru, gdzie najbardziej istotne znaczenie ma zadowolony klient i aspekt troski o nasze środowisko naturalne. Plastik zanieczyszcza morza i oceny, wypełnia lasy, łąki i plaże. Zmniejszając jego zużycie, można znacząco wpłynąć na poprawę tej, jakże tragicznej sytuacji. Dzięki promowaniu ekologicznych rozwiązań, coraz więcej miejsc przyłącza się do szerzenia tego właśnie nurtu. Zarówno kubki papierowe białe, jak również i kolorowe czy kubki do kawy na wynos, które wykonane są z papieru, to prawdziwy strzał w dziesiątkę, absolutnie dla każdego.

Szeroka oferta kubków papierowych

Producenci kubków papierowych mają do zaoferowania nam ogrom różnego rodzaju propozycji. Można wybrać tradycyjne białe, po jakie sięga większość, ale można także postawić na te dostępne w wielu kolorach. Dużą popularnością cieszą się także kubki karbowane papierowe, których wygląd wręcz zachęca do zakupu pysznej kawy czy herbaty, jaka w nim właśnie smakować będzie wybornie. Chcąc zaś czegoś jeszcze bardziej ciekawego i oryginalnego, można wybrać niezwykle designerskie w swoim wykonaniu kubki papierowe kraft eco, które cechuje prostota i minimalizm, a także kubki papierowe New Day czy inne propozycje, na których to mogą być wydrukowane różnorodne wzory, śmieszne napisy czy motywujące na każdy dzień hasła.

Jedno jest pewne - moda na papierowe rozwiązania trwa i jak najbardziej może nas to cieszyć. Miejmy nadzieję, iż z upływem czasu, wszelkie i małe i duże sieci przyłączą się do serwowania napojów właśnie w papierowych produktach. A jeśli chodzi o odpowiednie dla nich dodatki, idealnym tutaj będą tace na dwa kubki na wynos czy na przykład nosidła na kubki, które będa bardzo praktyczne w ich przenoszeniu.