Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Jakie sztućce jednorazowe do dań na wynos?

W dzisiejszych czasach, w dobie pędu i pogoni za pieniądzem, życiem szybko i bez chwili wytchnienia, przygotowywanie posiłków przeszło do lamusa. Dziś stawiamy na zdecydowanie łatwiejsze i dużo bardziej wygodniejsze rozwiązania, jeśli w grę wchodzi nasze codzienne menu. To właśnie catering stanowi najlepszy z możliwych wybór, na jaki tylko można postawić. Aby jednak można go było serwować, niezwykle ważną rolę odgrywają opakowania jednorazowe ekologiczne, jak również i niezbędne do tego sztućce jednorazowe.

Wydawać by się mogło, iż to produkty mało znaczące z punktu widzenia gastronomii i przygotowywanych dań, bo w końcu to właśnie o te dania z odpowiednią ilością kalorii rozchodzi się najbardziej. W czym jednak miałyby być one serwowane klientom na wynos, gdyby nie obecność odpowiednich do tego produktów? 

Dania na wynos - popularność cateringu

Popularność cateringu z roku na rok wzrasta. Dostępny na rynku, może mieć różną formę. Dania dietetyczne, wegańskie, dania z odpowiednią ilością kalorii dla sportowców, dania kuchni śródziemnomorskiej. Im lepsza firma, tym więcej jest nam ona w stanie zaoferować. Oprócz opakowań, w których wszelkie posiłki są serwowane, niezwykle istotną rolę odgrywają także i same sztućce. Są one dodatkiem, dzięki któremu nie musimy martwić się o to, w jaki sposób danie skosztować i skąd w danym momencie wziąć łyżkę czy widelec. Wśród dostępnych na rynku produktów, niezwykle dużą popularnością cieszą się właśnie te jednorazowe, bowiem gwarantują one klientom pełną higienę, ale również i maksymalną wygodę. Ilość dostępnych na rynku w tej kategorii produktów jest naprawdę bardzo duża i każda firma gastronomiczna, ze szczególnym skupieniem się na cateringu - na takie właśnie rozwiązania stawia.

Jakie sztućce jednorazowe dobrać do dań?

Wiadomo iż zupełnie inne produkty będzie potrzebowała budka z kebabem i frytkami, inne catering oferujący dania chińskie, jeszcze inne catering ze słodkościami i gorącymi napojami.

Wśród dostępnej palety produktów, na pewno wartymi uwagi są sztućce ekologiczne. Te cieszą się ogromną popularnością, bowiem oprócz zapewnienia klientom maksymalnej wygody i komfortu użytkowania ich, są one przyjazne dla środowiska naturalnego, w jakim żyjemy. Każda firma cateringowa, która świadczy swoje produkty, powinna odpowiednio dopasować je do rodzaju serwowanych dań. W jednym miejscu niezastąpione okażą się być widelczyki do frytek. Małe, kolorowe, praktyczne - zna je chyba każdy i jako dodatek do frytek są elementem niezbędnym. W przypadku słodkości, jakie serwują nam budki z lodami czy z goframi, wartymi uwagi dodatkami są łopatki do lodów jednorazowe, które to zajmują priorytetowe miejsce w kawiarnianych przestrzeniach. A skoro lody, ciasta i inne słodkie dodatki, to bez wątpienia nie może zabraknąć tutaj produktów, jakimi są mieszadełka drewniane 18 cm 1000 sztuk. Te powinny być serwowane w komplecie z każdą kawą. 

Czy warto stawiać na sztućce ekologiczne?

Jak najbardziej tak. Z roku na rok ilość plastiku wzrasta w milionach ton, niszcząc przestrzeń w jakiej żyjemy dogłębnie. Sztućce i ekologiczne opakowania jednorazowe stanowią coraz częściej więc wybierane produkty na rynku, jakie z chęcią wybierają także i sami klienci. Dużą popularnością cieszy się widelec drewniany, łyżeczka do mieszania czy też inne sztućce, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów, zawsze z troską o nasze środowisko naturalne.

Praktyczne komplety sztućców do dań na wynos

Wśród polecanych na rynku sztućców, niezwykle ciekawym rozwiązaniem są komplety, które gwarantują maksimum komfortu ich użytkowania. Ciekawe zestawienie stanowi: widelec- nóż - łyżka - serwetka, a więc kompletny zestaw, z którym można zjeść dwudaniowe danie bez najmniejszego problemu, dodatkowo zyskując także serwetkę do wytarcia twarzy czy rąk po skończonym posiłku. Oczywiście w kategorii kompletów, wybrać można różne kombinacje i zestawienia sztućców. Mamy więc tutaj widelce z nożami, widelce z serwetkami, czy wartą uwagi propozycję, jaką jest łyżka i serwetka w folii. Co jeszcze? Na pewno ciekawym wyborem jest także i zestaw piknik, który to może być wyborem doskonałym zarówno na prywatne potrzeby, jak również i na potrzeby firm cateringowych, które świadczą swoje usługi w plenerze.

Jedno jest pewne - każda firma, która oferuje swoim klientom dania na wynos, z pewnością powinna zwrócić uwagę na opakowania i sztućce, w których to takie jedzenie można serwować. Dobry wybór to zadowolenie klientów i satysfakcja samych właścicieli firmy.