Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Jakie serwetki papierowe na stół wybrać?

Estetyczna aranżacja stołu umila każdy posiłek. Należy zwrócić na nią szczególną uwagę nie tylko podczas uroczystości rodzinnych, ale także w każdym lokalu gastronomicznym. Do jej stworzenia Przydadzą Ci się obrusy gastronomiczne, którymi przykryjesz cały blat stołu. Dzięki nim zabezpieczysz go i udekorujesz. Dla większej estetyki możesz wykorzystać także organzy. Nie zapomnij jednak o t, tych, którymi możesz zaaranżować stół. Przydadzą się także gościom do przetarcia rąk i ust. Sprawdź, jakie serwetki warto wykorzystać do aranżacji stołu.

Z papieru czy materiału – które serwetki lepiej sprawdzą się w lokalu?

Często stanowią ważny element dekoracyjny stołu. Możesz ustawić na nich talerze z daniem, z którego goście będą samodzielnie nakładać sobie porcje lub podłożyć je pod talerze każdego gościa z osobno. W ten sposób zaznaczysz miejsce na talerz także dla kelnerów, którzy będą roznosić posiłki.

Mogą być wykonane z materiału lub papieru. Modele z materiału dobrze sprawdzają się w dużych restauracjach. Należy jednak pamiętać, że ich wymiana nie jest już tak prosta jak papierowych propozycji. Na wyposażeniu musisz mieć o wiele więcej czystych i wyprasowanych, aby w razie konieczności móc zmienić je, przygotowując stół dla kolejnych gości. 

Pod tym względem propozycje z papieru są o wiele praktyczniejsze. Nie wymagają prania, a po odejściu gości od stołu możesz je zwinąć i wyrzucić. Na stół położysz wówczas nowe.

Serwetki papierowe doskonale sprawdzają się także na wydarzeniach plenerowych np. jarmarkach czy uroczystościach, na których rozstawiane są stoły na zewnątrz. Wówczas nie musisz się martwić, ewentualnymi plamami. Sprzątanie po takich wydarzeniach będzie również o wiele szybsze. Należy zaznaczyć, że te wykonane z papieru są w pełni biodegradowalne i nie generują zalegających na wysypiskach odpadów.

Oprócz ozdobnych obrusów gastronomicznych na stół koniecznie postaw także papierowe dla każdego gościa z osobna. Posłużą one do wytarcia rąk i ust po skończonym posiłku. Tak przygotowany stół z pewnością będzie pozytywnie odebrany przez Twoich gości i wpłynie na wizerunek Twojego lokalu.

Bogate wzornictwo serwetek

W naszym sklepie znajdziesz serwetki ozdobne, które doskonale imitują tradycyjne białe haftowane. Świetnie nadają się do wykładania opakowań na ciasto, ale także do ozdoby stołu w restauracji czy na przyjęciach plenerowych. Występują w białym kolorze, dlatego najlepiej prezentują się na jednobarwnych, kolorowych obrusach, dzięki którym każdy szczegół będzie dobrze widoczny.

Pod talerz możesz podłożyć serwetki białe ozdobne z papieru o średnicy 20 cm. W naszej ofercie znajdziesz je także w innych rozmiarach. Możesz dopasować je tak, aby spód talerza wystawał ich ozdobny, koronkowy brzeg.

Omawiane produkty mogą mieć także kształt prostokątny czego przykładem są serwetki papierowe ozdobne o wymiarach 27 x 21 cm. Bardzo dobrze imitują koronkowy bieżnik, dzięki czemu sprawdzą się na środku stołu, tworząc piękną ozdobę na tle jednobarwnego obrusu. Na nich możesz poustawiać mniejsze talerzyki z przystawkami czy ciastem.

Aranżujemy kolorowy stół

Oprócz typowo dekoracyjnych, które ułożysz na obrusie, koniecznie zadbaj, aby każdy z gości miał własną do otarcia ust. Możesz postawić większą ich ilość w ozdobnym dozowniku na stole. Dzięki temu każdy z gości w razie potrzeby po nią sięgnie. Jeśli jednak zależy Ci na większej estetyce stołu, lepszym rozwiązaniem są papierowe ułożone obok talerza. Możesz je zwinąć w dowolny kształt lub złożyć na trójkąt i podłożyć pod komplet sztućców.

W tej roli najlepiej sprawdzają się serwetki AHA papierowe. Mają kwadratowy kształt, co ułatwia składanie ich w formy. W naszym sklepie znajdziesz je w różnych kolorach. Są świetnym pomysłem na wprowadzenie koloru w aranżację stołu. Będą doskonale komponowały się z białymi obrusami. W naszej ofercie znajdziesz kolorowe jednobarwne lub dodatkowo zdobione delikatnym wzorem. Wybierz te, które lepiej będą pasowały do wystroju pomieszczenia i aranżacji stołu.

Nie wiesz jaki kolor wybrać? Dobierz go do koloru innych ozdób znajdujących się na stole. W aranżacji stołu panują te same zasady, co w dekorowaniu wnętrz. Wybierz ograniczoną paletę kolorów, dzięki czemu stoliki w Twojej restauracji będą eleganckie i spójne. Do fioletowej organzy na środku stołu dobierz również fioletowe propozycje, które położysz przy każdym talerzu.

Serwetki papierowe są nieodłącznym elementem każdej aranżacji stołu. Spełniają funkcje praktyczne i estetyczne. Za ich pomocą możesz wprowadzić na stół kolory ożywiające aranżację. Zapewnisz także swoim gościom komfortowe warunki do spożycia posiłku.