Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Jakie opakowania do sprzedaży w food trucku?

Jakie opakowania do sprzedaży w food trucku?

Food trucki zyskują na coraz większej popularności, o czym mogą świadczyć całe festiwale poświęcone tego rodzaju restauracjom. Dziś w food trucku możesz kupić nie tylko fast food, ale często podawane są wyszukane dania z całego świata. Ze względu na to, że serwuje się w nich dania na wynos, wyposażenie w odpowiednie opakowania gastronomiczne jest niezbędne. Jakie jednak wybrać?

Jak i w co zapakować zapiekanki czy burgery?

Food trucki są restauracjami, które działają na całkiem innych zasadach niż typowe lokale. Cała kuchnia zlokalizowana jest w furgonetce, co zapewnia jej mobilność, ale jednocześnie uniemożliwia wejście gościom do środka. Swój zakupiony posiłek mogą zabrać do domu lub zjeść go przy stolikach, które stawiane są przed furgonetką. Ten sposób serwowania dań wymaga zaopatrzenia restauracji w opakowania i pojemniki do jedzenia na wynos. Dzięki nim możesz podać hamburgera czy frytki, a Twoi goście donieść je do stolików. Po zjedzonym posiłku nie musisz się martwić myciem naczyń, bo opakowania jednorazowe każdy z klientów wyrzuci do śmieci.

Ze względu na ilość generowanych w ten sposób odpadów, warto pomyśleć o opakowaniach biodegradowalnych, wykonanych z papieru lub innego materiału przyjaznego środowisku. W ten sposób nie przyczynisz się do zalegającego na wysypisku plastiku. Wybór ekologicznych opakowań wpłynie także na wizerunek Twojej firmy, jako marki dbającej o środowisko.

Opakowania gastronomiczne jednorazowe nie tylko umożliwiają Ci podanie samego dania, ale także pozwalają utrzymać wysoką higienę. Masz pewność, że swoje danie podasz zawsze w czystym opakowaniu.

Na ich powierzchni możesz oczywiście zamieścić logo swojej firmy, dzięki czemu posłużą Ci jako dodatkowa reklama.

Jakie opakowania na wynos wybrać do food trucka?

W food truckach często podaje się różne wariacje popularnych fast foodów, wśród których przeważają hamburgery, zapiekanki czy frytki. W naszym sklepie znajdziesz opakowania przeznaczone do każdego rodzaju dań.

Opakowania na burgery powinny być zamykane, dzięki czemu w drodze kanapka się nie rozpadnie. Klient będzie mógł otworzyć pudełko dopiero przy stoliku lub w domu. Do burgerów najlepiej nadaje opakowanie papierowe. W naszym sklepie dostępne jest w różnych rozmiarach. Wykonane jest z litej tektury w pełni bezpiecznej i dopuszczonej do kontaktu z żywnością.

Jeśli w swoim menu masz także zapiekanki, przydadzą Ci się kartony na zapiekanki. Mogą mieć one formę pojedynczych kartoników, które umożliwiają zjedzenie zapiekanki przy stoliku lub zamykanego pudełka. Karton na 1 zapiekankę na wynos pozwala ją bezpiecznie przetransportować na większą odległość.

W food truckach bardzo często podaje się także kebaby. Możesz je zaserwować w naleśniku bułce lub w kebab box. W naszym sklepie znajdziesz kebab box biały lub z nadrukiem. Jego pojemność pozwala na zamknięcie wewnątrz wszystkich składników dania. Opakowania te wykonane są z papieru.

Przy każdym punkcie gastronomicznym podaje się także napoje. Może być to zarówno ciepła kawa, jak i herbata lub zimne napoje z dystrybutora bądź butelki. Niezależnie od rodzaju podawanych napojów przydadzą Ci się także kubki do kawy na wynos lub innego rodzaju kubki papierowe. Dzięki nim Twoi goście będą mogli komfortowo napić się wody, kawy czy soku przy posiłku.

Nie zapomnij także o jednorazowych sztućcach. Koniecznie wyposaż swojego food trucka w plastikowe lub drewniane widelce, łyżki, łyżeczki czy noże. Dobierz odpowiednie akcesoria do podawanego posiłku. Przy kebabach z pewnością przydadzą Ci się widelce, jednak przy frytkach wystarczą już długie wykałaczki.

Dodatkowe akcesoria, które przydadzą się w mobilnej restauracji

W restauracjach z posiłkami na wynos potrzebne są także większe torby papierowe, które pozwolą zapakować większą ilość porcji. Wielu klientów kupuje posiłki dla większej ilości osób i potrzebuje je bezpiecznie przetransportować na miejsce. W papierowych torbach stanie się to o wiele prostsze i wygodniejsze.

Koniecznie zaopatrz swoją restaurację w serwetki. Przydadzą się pojedyncze, którymi wyłożysz danie w opakowaniu lub włożysz do torby. Na ladzie koniecznie postaw także zbiorczy dozownik z serwetkami. Z niego będą korzystać goście jedzący swój posiłek przy stoliku. Serwetki pozwalają zachować higienę podczas posiłku.

Nie zapomnij także o mieszadłach do napojów, szczególnie gdy podajesz gorącą kawę czy herbatę. Ze względu na ochronę środowiska szczególnie polecamy mieszadła wykonane z drewna. Są w pełni bezpieczne dla środowiska i doskonale spełniają swoje funkcje.

Food trucki są popularnymi restauracjami, w których serwowane są fast foody, ale także inne dania pochodzące z najróżniejszych regionów świata. Ze względu na mobilny charakter tych restauracji, wszystkie dania podawane są na wynos. To wymaga zaopatrzenia ich w opakowania jednorazowe potrzebne zarówno do podania dania, jak i do jego transportu. W naszym sklepie znajdziesz opakowania na frytki, hamburgery, zapiekanki czy kebaby. Dobierz opakowania, w których estetycznie podasz swoje danie. Pamiętaj, że wpłyną one także na wizerunek Twojej firmy.