Odbiór osobisty
Kategorie produktówKoszyk0,00 złUlubioneProduktyTwojeKonto
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Jak odpowiednio zapakować burgera na wynos?

Jak odpowiednio zapakować burgera na wynos?

Odpowiednie pakowanie dań na wynos z całą pewnością jest niezwykle istotnym elementem, który wraz ze smacznym jedzeniem i szybkim dowozem, wpływa na zadowolenie i satysfakcję klienta. W przypadku pakowania fast foodów, jak np. burgery, które kochamy i z chęcią zabieramy, aby zjeść poza lokalem, idealne sprawdzą się zarówno  opakowania foliowe, jak i również specjalne opakowania gastronomiczne przeznaczone do pakowania żywności. Burger, mimo wszystko, nie jest prostym daniem do pakowania, aby po przebytej drodze, nadal był równo złożony, bułka była chrupiąca, a mięso świeże i ciepłe, niczym z kuchennego grilla. Duża ilość sosu i woda z warzyw, może spowodować, że cały urok chrupiącego burgera, legnie w gruzach. Sprawdźcie zatem, jak odpowiednio zapakować wszystkim znane i uwielbiane burgery!

Dlaczego warto zadbać o dobre opakowanie dla burgerów?

Burgery - soczyste, sycące, pełne dobrego mięsa i ulubionych warzyw, a ponadto, w tej jakże pysznej, lekko chrupiącej bułce. Czy można chcieć czegoś więcej? Już na samą myśl o tej prostej w swoim wykonaniu, ale przy tym smacznej bułce, nasz głód się nasila. Bardzo wiele osób zamawia je z doręczeniem „pod drzwi”, mogąc cieszyć się ich smakiem w domu, w pracy czy na wyjeździe. I bez względu na to, czy takie burgery serwowane są przez restauracje, czy budki z szybkim jedzeniem, istotne znaczenie mają opakowania na wynos, w które to można takie produkty zapakować. Najczęściej wykorzystywaną opcją są koperty papierowe specjalnie przeznaczona do tego typu dań. Równie dobrze sprawdzi się folia aluminiowa gastronomiczna, która uchroni przed wypadnięciem składników z tego burgera, ale i zapewni odpowiednie utrzymanie ciepła. Całość można włożyć w reklamówkę w formie ,,zrywki” lub w torby papierowe i tak przygotowany burger zostanie oddany wprost do rąk klienta.

Jakie opakowanie zatrzyma ciepło zapakowanego dania?

Dla lokali gastronomicznych, które serwują dania na wynos, z całą pewnością idealną opcją są opakowania foliowe, które stanowią uniwersalny, a przy tym tani materiał, do ochrony żywności przed czynnikami zewnętrznymi. Taka opcja stanowi jak najbardziej doskonały wybór dla wszystkich dań, w tym również i do pakowania burgerów, jakie bardzo często zamawiamy i które jakże często zjadamy i to nie tylko w formie szybkiego dania na mieście, ale również i jako idealny sposób na obiad w domu czy w pracy.

Wśród artykułów dla gastronomii, jakie znajdują się na rynku, na pewno folia aluminiowa gastronomiczna powinna znaleźć się absolutnie w każdym lokalu. Jest ona bardzo praktyczna w swoim zastosowaniu i sprawdza się, szczególnie w przypadku pakowania dań na wynos. Z jednej strony odpowiednio zabezpiecza ona danie, chroniąc je przed wypadnięciem, z drugiej z kolei pozwala zachować odpowiednią temperaturę potraw, dzięki czemu nawet dowożąc jedzenie do klientów, to wciąż może być ciepłe i wyśmienite w swoim smaku. Doskonałą opcją do zakupu jest folia aluminiowa spożywcza 50m, która zapewni bezpieczny transport i utrzymanie ciepła w czasie przewozu jedzenia.

Eco opakowania również dla burgerów

Wśród licznych, dostępnych na rynku rozwiązań, opakowania na wynos z papieru czy styropianu stanowią bardzo dobry wybór dla wszystkich lokali gastronomicznych, jak i dla środowiska. Można spośród szerokiego wachlarza artykułów wybrać wiele pozycji o danym kształcie, czy rozmiarze. Niektóre będą dla frytek, jedne dla burgerów, jeszcze inne dla zapiekanek. Dobry producent, który oferuje torby papierowe, czy pojemniki styropianowe, jest w stanie zagwarantować nam rozwiązania, jakie z całą pewnością spotkają się z pozytywnym odbiorem klientów. W licznych lokalach można też spotkać opakowania tekturowe, które są lekkie, przyjazne dla środowiska i świetnie sprawdzą się, aby zabrać w nich burgera z pobliskiej budki.

Na jakie opakowania postawić w lokalu gastronomicznym?

W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się ekologiczne opakowania jednorazowe, które to wykonane są z najwyższej jakości materiałów, jakie to są przyjazne dla człowieka, jak i równie dla środowiska. Spośród licznych propozycji wybrać można ciekawe rozwiązania, w które zapakowany burger, na pewno spełni oczekiwania wszystkich klientów. W tej chwili wszystko to, co eco, cieszy się bardzo dużą popularnością, dlatego też i producenci opakowań, takie właśnie produkty mają klientom do zaoferowania. Tym bardziej, iż takie opakowania tekturowe czy pojemniki styropianowe dobrze zachowają świeżość i teksturę dania.

Ekonomiczne pakowanie żywności dla gastronomii

Bez względu na to, czy burger ma być zamówiony w budce z fast foodami, czy też w restauracji, w każdym przypadku kluczowe znaczenie ma to, jak go zapakować. Klient ma cieszyć się podanym daniem tak samo na miejscu, jak i na wynos, a jego smak i zapach nie powinien odbiegać od tego, który towarzyszy mu zaraz po przyrządzeniu. Idealna będzie więc tutaj folia aluminiowa gastronomiczna lub specjalne organiczne opakowania, a do tego papierowa torba lub opakowania foliowe w formie zrywek. Wybór dostępnych na rynku propozycji jest bardzo duży i na pewno spełni on oczekiwania absolutnie wszystkich klientów.